Odborná realizace zateplení

Nabízíme Vám provedení realizace zateplení odbornou firmou. Provádíme realizace zateplení od předních výrobců zateplovacích systémů WEBER, BAUMIT, BASF, CEMIX, CERESIT, MAPEI, PAULÍN a MAMUT. Podle velikosti zakázky jsme schopni provádět realizace po celé České republice.


Rozsah prací

Realizační čety tvoří odborně proškolení pracovníci, kteří mají bohaté zkušenosti se zateplováním staveb. Našim cílem je dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka a proto klademe velký důraz na funkčnost konfigurace zvolených materiálů a následnou kvalitu vyhotovených prací. Specializujeme se především na zateplení fasád novostaveb, rekonstrukcí, bytových a panelových domů. Provádíme renovace a obklady fasád pastovitými omítkami, klinker pásky nebo obklady z umělého kamene. V případě potřeby můžeme nabídnout i ostatní stavební práce. Po dohodě jsme schopni zajistit dodávku a montáž plastových, dřevěných nebo hliníkových oken, nových parapetů, střešních svodů, hromosvodu a ostatních klempířských prvků.


Seznam nabízených služeb

 • odborné posouzení a návrh opatření
 • vyhotovení projektové dokumentace
 • provedení energetického hodnocení objektu
 • spolehlivé dodání potřebného materiálu
 • kompletní služby v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM
 • zajištění financování realizované zakázky s možností splátek
 • kompletní realizaci zakázky
 • odborné poradenství
 • záruční a pozáruční servis
 • grafický návrh fasády

Jak se postupuje v praxi?

 1. Na základě Vaší vyplněné poptávky na zateplení - zde stačí stručně popsat o co máte zájem, uveďte prosím i místo zakázky, kontaktní údaje, telefon a poptávku odešlete.
 2. Po obdržení Vaší poptávky Vás budeme telefonicky kontaktovat pro upřenění detailů zakázky a domluvení osobní schůzky.
 3. V předem dohodnutém termínu přijedeme osobně na místo stavby, kde provedeme skutečné zaměření objektu a všech částí týkající se předmětu Vaší poptávky. Následně si upřesníme bližší parametry (typ izolantu, tloušťka izolantu, použité materiály, kotevní plán, typ povrchové úpravy, možný termín realizace).
 4. Dle naměřených hodnot a získáných potřebných údajů vypracujeme cenovou nabídku, která Vám bude odeslána na kontaktní email do 2 pracovních dnů po zaměření. 
 5. V případě projeveného zájmu a akceptování nabídky s Vámi bude sepsána smlouva o dílo a dohodnutí termínu realizace.
 6. V den záčátku realizace, se podepíší veškeré potřebné předávací protokoly a stavební deník.
 7. V průběhu stavebního díla probíhá vzájemná kontrola technologických etap realizace (nalepení a kotvení izolantu, základní a armovací vrstva, penetrace, povrchová úprava).
 8. Po dokončení prací se podepíše zápis o předání a převzetí provedeného díla. Bude Vám předán stavební deník a počínaje následujícím dnem od tohoto předání začíná běžet záruční doba (5 let).

Vybrali jsme z našich referencí

Zašlete nám svou poptávku:

 

Nezapomeňte prosím uvést místo realizace.
Vaši poptávku vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Naše tipy
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat