Působnost po celé ČR

Vzhledem k tomu, že je naší prioritou poskytnout zákazníkům co nejlepší péči, snažíme se přizpůsobit nákup Vašim potřebám. Vytvořili jsme proto velmi intuitivní a pohodlné nákupní prostředí s nejširší online nabídkou materiálů a služeb na zateplení v České republice. Díky naší specializaci Vám na jednom místě dokážeme nabídnout kompletní služby pro zateplení.


Co nabízí náš internetový obchod?

Díky naší úzké obchodní spolupráci s předními výrobci zateplovacích systémů a materiálů jsme pro Vás připravili kompletní nabídku produktů pro zateplení domu. Jedná se především o tepelné izolace, lepící a stěrkové směsi, fasádní omítky a barvy, speciální povrchové úpravy jako klinker pásky nebo umělý kámen a samozřejmě širokou škálu příslušenství a doplňků pro zateplení. Materiály v našem eshopu nabízíme se zajímavými slevami nejen koncovým zákazníkům, ale i odebírajícím firmám, které se zateplením zabývají. Pro zákázky většího objemu dokážeme vyjednat zajímavé bonusy nebo individuální ceny. Materiál rozvážíme po celé České republice. Podle velikosti zakázky je dopravné buď zcela zdarma a nebo za příplatek, který Vám sdělíme před finnálním vyřízením Vaší objednávky.


Nevíte si rady? Poradíme Vám

Pokud si nejste jisti správným výběrem materiálu, pomůžeme Vám. Stačí vyplnit náš poptávkový formulář, kde uvedete o jaký materiál nebo o jaký způsob zateplení máte zájem. Následně se s Vámi telefonicky spojíme a dořešíme společně detaily, které jsou důležité pro vytvoření finální kalkulace. Připravenou cenovou nabídku Vám odešleme v elektronické podobě ve formátu PDF. Nabídka je konečná a dosahuje vždy maximální možné slevy na Vaši akci.


Důvěřujte profesionálům

Vzhledem k našim bohatým zkušenostem v oboru dokážeme našim zákazníkům navrhnout správné a funkční řešení. Pro získávání aktuálních informací se pravidelně účastníme odborných školení a seminářů. Prohlédněte si příslušné certifikáty a ocenění, které naše firma získala. 


Certifikáty a osvědčení

 

Zašlete nám svou poptávku:

 

Nezapomeňte prosím uvést místo realizace.
Vaši poptávku vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Naše tipy
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat