Jak získat rozpočet?

Rozpočet na zateplení domu vypracujeme zpravidla do 2 pracovních dnů od získání všech potřebných údajů. Informace potřebné k vytvoření rozpočtu nám můžete zaslat prostřednictvím poptávkového formuláře nebo přímo na emailovou adresu: info@centrum-zatepleni.cz


Odeslání podkladů

Pokud jste se rozhodli, že byste měli zájem o realizaci zateplení naší firmou je důležité si připravit podklady a ty nám v elektronické podobě zaslat na emailovou adresu: info@centrum-zatepleni.cz. Můžete k výpisu prvků přiložit přílohu v podobě řezů, pohledů nebo technickou zprávu projektové dokumentace. V případě, že projekt na zateplení nebo stavební rekonstrukci nemáte, postačí nám poslat fotografie objektu. V každém případě je nutno uvést plochu pro zateplení, ať už se jedná o zateplení fasády, stropu, střechy, soklu nebo jen renovaci fasády. V případě zateplení fasády je důležité uvést kromě hlavní plochy i plochu pro zateplení ostění u oken a dveří. Důležité jsou běžné metry pro zakládací profily a dále běžné metry všech rohů budovy a oken pro spočítání rohových a začišťovacích profilů. Pro zateplení střechy nebo stropu postačí znát hlavní plochu a případně sílu izolace a typ, který chcete použít. Pokud si nevíte rady nevadí, po odeslání základních informací Vás budeme kontaktovat a upřesníme si detaily Vaší poptávky na zateplení.

Předběžný rozpočet

Na základě Vámi odeslaných údajů Vám připravíme předběžný rozpočet na realizaci zateplení. Kalkulace obsahuje všechny důležité položky a hlavní uzly zakázky. Rozpočet zahrnuje cenu potřebného stavebního materiálu, montáže zateplení. Kalkulace může obsahovat i další položky potřebné k provedení díla, jako pronájem lešení, jeho montáž a demontáž, klempířské práce, přesun hmot, doprava a jiné. Předběžný rozpočet vypracujeme zpravidla bez prohlídky objektu.

Finální rozpočet

Pokud Vám cena dle vypracovaného předběžného rozpočtu na zateplení vyhovuje, domluvíme se s Vámi na termínu osobního jednání, při kterém zaměříme a zkontrolujeme všechny potřebné hodnoty. Na osobní schůzce doladíme Vaše veškeré požadavky a připomínky k realizaci zateplení. Po kompletním zaměření vypracujeme finální rozpočet na zateplení domu s konečnou cenou za provedené dílo.

Zašlete nám svou poptávku:

 

Nezapomeňte prosím uvést místo realizace.
Vaši poptávku vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Naše tipy
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat