Nabídka služeb

Hledáte firmu, která Vám nabídne komplexní řešení zateplení a povrchové úpravy Vašeho domu?

U nás jste správně. Navrhneme Vám nejvýhodnější a nejvhodnější způsob zateplení, včetně omítky a návrhu konečné vizualizace  

Nabízíme Vám realizaci zateplení fasády, soklu, podlahy, stropu, střechy s kompletní dodávkou potřebného materiálu a odbornou montáží. Spolupracujeme s předními výrobci zateplovacích systémů ISOVER, STYROTRADE, ROCKWOOL, KNAUF, WEBER TERRANOVA, BAUMIT, BASF, REVCO, CEMIX, CERESIT, MAPEI, PAULÍN a MAMUT. Realizace zateplení provádíme po celé České republice.


Rozsah prací

Provádíme zateplení rodiných domů, bytových domů, panelových domů a dalších objektů. Zajišťujeme montáž a demontáž lešení, výrobu parapetů, oplechování a další klempířské prvky. Renovujeme fasády probarvenými pastovitými omítkami, obkladovými pásky klinker, přírodním nebo umělým kamenem a dalšími materiály určené pro povrchové úpravy fasád domů. V případě potřeby nabízíme i ostatní stavební práce. Po dohodě jsme schopni zajistit dodávku a montáž plastových, dřevěných nebo hliníkových oken, montáž hromosvodu, obkladačské práce, montáž sádrokartonových podhledů a příček a další.

 


Kde zateplujeme

Zateplení domů provádíme po celé České republice.

 


Seznam nabízených služeb

 • odborné posouzení stávajícího stavu objektu a návrh opatření
 • vyhotovení projektové dokumentace
 • provedení energetického hodnocení objektu
 • spolehlivé dodání potřebného materiálu
 • grafický návrh fasády
 • kompletní montáž zateplení
 • zajištění financování realizované zakázky s možností splátek
 • záruční a pozáruční servis
 • kompletní služby v programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM
 • odborné poradenství

Jak se postupuje v praxi?

 1. Na základě Vaší vyplněné poptávky na zateplení - zde stačí stručně popsat o co máte zájem, uveďte prosím i místo zakázky, kontaktní údaje, telefon a poptávku odešlete.
 2. Po obdržení Vaší poptávky Vás budeme telefonicky kontaktovat pro upřenění detailů zakázky a domluvení osobní schůzky, popřípadě Vám na základě Vašich zaslaných údajů odešleme předběžný rozpočet. Jak získat rozpočet?
 3. V předem dohodnutém termínu přijedeme osobně na místo stavby, kde provedeme skutečné zaměření objektu a všech částí týkající se předmětu Vaší poptávky. Následně si upřesníme bližší parametry (typ izolantu, tloušťka izolantu, použité materiály, kotevní plán, typ povrchové úpravy, možný termín realizace).
 4. Dle naměřených hodnot a získáných potřebných údajů vypracujeme cenovou nabídku, která Vám bude odeslána na kontaktní email do 2 pracovních dnů po zaměření. 
 5. V případě projeveného zájmu a akceptování nabídky s Vámi bude sepsána smlouva o dílo a dohodnutí termínu realizace.
 6. V den záčátku realizace, se podepíší veškeré potřebné předávací protokoly a stavební deník.
 7. V průběhu stavebního díla probíhá vzájemná kontrola technologických etap realizace (nalepení a kotvení izolantu, základní a armovací vrstva, penetrace, povrchová úprava).
 8. Po dokončení prací se podepíše zápis o předání a převzetí provedeného díla. Bude Vám předán stavební deník a počínaje následujícím dnem od tohoto předání začíná běžet záruční doba (5 let).

Zašlete nám svou poptávku:

 

Nezapomeňte prosím uvést místo realizace.
Vaši poptávku vyřídíme v nejkratším možném termínu.

Naše tipy
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat