Lepidlo SCHONOX SFK exteriér


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:871 Kč / bal, 34,85 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 836,00 Kč / bal
bez DPH: 690,91 Kč / bal
33,44 Kč / kg
bez DPH: 27,64 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 836 Kč s DPH 691 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Flexibilní lepidlo SCHÖNOX SFK exteriér je hydraulicky tuhnoucí lepidlo pro pokládání obkladů a dlažby do tenkého lože. Je vhodné pro obklady i dlažbu v exteriéru i interiéru. Lepidlo SCHÖNOX SFK se používá k lepení desek z přírodního a umělého kamene necitlivých na zbarvení a na změnu tvaru, slinuté a jemně slinuté keramiky, keramických dlažeb, desek a mozaiky, kabřince a klinkrů, konstrukčních a izolačních desek. Lepidlo je vhodné na jakýkoliv podklad – cihlové, betonové, kamenné zdivo nebo sádrokartonové desky. Lepidlo je vhodné i na podlahové vytápění bez přísad a vytápěné potěry. SCHÖNOX SFK exteriér obsahuje umělou pryskyřici a malý obsah chromu dle TRGS 613. Lepidlo je stabilní, vodovzdorné, mrazuvzdorné a poddajné. SCHÖNOX SFK exteriér vyniká  svými velmi dobrými vlastnostmi při zpracování a vysokou počáteční přilnavostí.

Použití lepidla SCHÖNOX SFK - exteriér v praxi:

Podklad před použitím lepidla musí být vyschlý, bezprašný, čistý, bez olejových a mastných skvrn. Musí vykazovat dostatečnou pevnost, únosnost a stabilitu. Dělicí a slinuté vrstvy je třeba očistit vhodnou metodou, např. broušením, frézováním, tryskáním a následným vysátím. Pro dokonalé přilnutí lepidla SCHÖNOX SFK exteriér pro lepení obkladu z umělého kamene doporučujeme ošetřit podkladní materiál penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Lepidlo SCHÖNOX SFK exteriér mícháme v čisté nádobě v čisté a studené vodě. Lepidlo nasypeme  do cca 7,5 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem až dosáhneme homogenní tmoty bez hrudek. Je třeba namíchat pouze takové množství materiálu, které lze zpracovat během cca 3 hodin. Lepidlo se rozprostře na podklad příslušnou ozubenou stěrkou. Desky musí být položeny dříve, než se na povrchu naneseného lepidla vytvoří povlak. Zbytky lepidla je třeba odstranit. Tuhnoucí materiál nelze znovu rozmíchávat nebo oživovat  přidáním suché směsi či vody. Lepidlo SCHÖNOX SFK exteriér umožňuje lepit metodou „Floating“, „Buttering“ nebo kombinovanou metodou „Floating and Buttering“. Pro pokládku dlažby ve venkovním prostředí doporučujeme výhradně metodu „Floating and Buttering“ (natahovat jak podklad, tak i dlaždice). Nedoporučujeme použít pro vnější zateplovací systémy, tyto práce spadají pod ucelený systém. U lepidla SCHÖNOX SFK exteriér lze spárovat již po 24 hodinách dle prostorové teploty a vlhkosti vzduchu.

Obsah balení lepidlaSCHÖNOX SFK exteriér: 25kg/balení

Spotřeba lepidla SCHÖNOX SFK exteriér na lepení obkladu z umělého kamene: 2,5 až 3,5 kg/m2 podle rovností podkladu a ozubeni stěrky.

Nákup
Lepící tmel SCHÖNOX SFK exteriér dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla SCHÖNOX SFK exteriér.
 
Doprava
Lepící tmel SCHÖNOX SFK exteriér zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit SCHÖNOX SFK exteriér společně s umělým kamenem pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 836 Kč
Původní cena: 871 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat