Umělý kámen rohový ArizonaOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 97,00 Kč / ks
bez DPH: 80,17 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 97 Kč s DPH 80 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Luxusní umělý kámen rohový Arizona zdobený nepravidelnou strukturou střídajících se větších a menších kusů kamene. Struktura obkladového rohu Arizona je imitující štípaný pískovec, který je velmi totožný a k nerozeznání od přírodního materiálu. Obklad v barvě champagne s nádechem cihlové a pastelově oranžové barvy. Na povrchu umělého rohového kamene se střídají světlejší a tmavší odstíny, které vytvářejí vyjímečný efekt pro moderní interiéry i exteriéry. Rohový obklad Arizona je tvořen příčně lámanými kusy kamene, které vytvoří výsledný efekt a skryjí přechody mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Arizona dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý rohový kámen Arizona je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého rohového kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého rohového kamene Arizona je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Arizona nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Arizona musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Arizona na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Arizona v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Arizona očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Před montáží umělého rohového kamene Arizona očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Arizona používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Arizona v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Arizona naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Arizona doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Arizona bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Obsah balení: 0,37 m²

Počet kusů v balení: 10 ks

Rozměr obkladu: 21,5 x 10,7 x 11,6 cm

Vnitřní rozměry: 19 x 8,2 x 11,6 cm

Síla materiálu: do 2,5 cm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý rohový kámen Arizona závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Arizona Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 97 Kč
Původní cena: 10 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat