Umělý kámen rohový Cihla hnědáOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:42,35 Kč s DPH
Vaše cena: 38,00 Kč / ks
bez DPH: 31,40 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 38 Kč s DPH 31 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Umělý kámen rohový Cihla hnědá slouží k obložení vnějších rohů 90°. Obklad je vyroben do pravého úhlu jako jeden ucelený kus ve tvaru písmene L. Umělý rohový kámen Cihla hnědá vyrobená z vysoce odolného materiálu, který nevyžduje dodatečné vrstvy a náročnou údržbu. Obklad je vhodný na obložení stěn v interiéru, vnější obklad krbů a komínů. V exteriéru působí obklad Cihla hnědá velmi originálně jako obklad fasády, opěrných zdí, soklů, bytových domů, administrativních a jiných budov. Výhodou rohového umělého kamene Cihla hnědá je nižší cenová relace v porovnání s přírodními materiály, rychlá montáž, široká škála barev a  odolnost vůči veškerým vlivům počasí. Rohový obklad Cihla hnědá slouží k zakrytí přechodů mezi jednotlivými kameny v místě vnějšího rohu. Díky umělému rohovému kámenu Cihla hnědá lze realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého rohového kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého rohového kamene Cihla hnědá je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Cihla hnědá nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Cihla hnědá musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Cihla hnědá na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Cihla hnědá v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Cihla hnědá očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Před montáží umělého rohového kamene Cihla hnědá očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Cihla hnědá používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Cihla hnědá v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Cihla hnědá naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Cihla hnědá doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Cihla hnědá bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Obsah balení: 0.07 běžný metr

Váha balení: 0.7 kg

Počet kusů v balení: 24 ks

Rozměr obkladu: 290 x 145 x v.65 mm

Síla materiálu: 15 mm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-10 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Na 1 běžný metr rohu se spárou 12 mm je zapotřebí 14 kusů cihlových rohových pásků.

Doprava:

Umělý rohový kámen Cihla hnědá závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Cihla hnědá Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 38 Kč
Původní cena: 42 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat