Umělý kámen rohový Cihla světle šedáOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:42,35 Kč s DPH
Vaše cena: 38,00 Kč / ks
bez DPH: 31,40 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 38 Kč s DPH 31 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Exkluzivní umělý kámen rohový Cihla světle šedá vyniká svou hlubokou strukturou a velmi výrazným povrchem s odstínem světlé šedi. Vytváří přirozený efekt v místě přechodu kamenů v oblasti vnějších rohů obkládané plochy. Rohový obklad Cihla světle šedá je vyroben jako jeden ucelený kus ve tvaru písmene L, tedy do pravého úhlu. Aby nevznikly nevzhledné svislé spáry doporučujeme při montáži rohové díly střídavě otáčet. Otáčením se roh krásně prováže a bude působit přirozeným dojmem. Rohový obklad Cihla světle šedá slouží k zakrytí přechodů mezi jednotlivými kameny v místě vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Cihla světle šedá dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý kámen rohový Cihla světle šedá se dnes běžně používá ve vnitřních prostorách na designové interiérové obklady stěn, ale i v exteriéru na fasádní obklady, k obložení komínů, soklů nebo zídek. Výhodou umělého rohového kamene Cihla světle šedá je rychlá montáž , stálobarevnost, mrazuvzdornost, odolává vůči veškerým vlivům počasí a především poměr kvalita a cena. Díky umělému rohovému kámenu Cihla světle šedá  lze realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého rohového kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého rohového kamene Cihla světle šedá je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Cihla světle šedá nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Cihla světle šedá musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Cihla světle šedá na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Cihla světle šedá v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Cihla světle šedá očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Před montáží umělého rohového kamene Cihla světle šedá očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Cihla světle šedá používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Cihla světle šedá v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Cihla světle šedá naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Cihla světle šedá doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Cihla světle šedá bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Obsah balení: 0.07 běžný metr

Váha balení: 0.7 kg

Počet kusů v balení: 24 ks

Rozměr obkladu: 290 x 145 x v.65 mm

Síla materiálu: 15 mm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-10 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Na 1 běžný metr rohu se spárou 12 mm je zapotřebí 14 kusů cihlových rohových pásků.

Doprava:

Umělý rohový kámen Cihla světle šedá závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Cihla světle šedá Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 38 Kč
Původní cena: 42 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat