Umělý kámen rohový HAND BRICK bílýOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:36,30 Kč s DPH
Vaše cena: 33,00 Kč / ks
bez DPH: 27,27 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 33 Kč s DPH 27 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Originální umělý kámen rohový HAND BRICK bílý má naprosto autentický vzhled ručně vyráběných cihel. Tento vzhled podporuje detailně propracovaná struktura obkladu s velmi výrazným povrchem v bílém odstínu. Rohový obklad HAND BRICK bílý je vyroben jako jeden ucelený kus ve tvaru písmene L, tedy do pravého úhlu. Aby nevznikly nevzhledné svislé spáry doporučujeme při montáži rohové díly střídavě otáčet. Otáčením se roh krásně prováže a bude působit přirozeným dojmem. Umělý kámen HAND BRICK bílý vytváří přirozený efekt v místě přechodu kamenů v oblasti vnějších rohů obkládané plochy.  Obklad odolává extrémním vlivům počasí, je mrazuvzdorný a stálobarevný. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene HAND BRICK bílý dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Rohový obklad HAND BRICK bílý slouží k zakrytí přechodů mezi jednotlivými kameny v místě vnějšího rohu. Použitím umělého kamene HAND BRICK bílý v interiéru docílíme velmi stylového vzhledu pozadí a originální a jedinečnou dekoraci fasády či soklu, podezdívek, plotů a dalších zahradních povrchů. Obklad HAND BRICK bílý působí luxusním efektem na každém místě. Výhodou obkladu je nízká hmotnost, rychlá montáž a především pořizovací cena. Díky umělému rohovému kámenu HAND BRICK bílý  lze realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého rohového kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér

Montáž umělého rohového kamene HAND BRICK bílý je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen HAND BRICK bílý nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene HAND BRICK bílý musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene HAND BRICK bílý na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene HAND BRICK bílý v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene HAND BRICK bílý očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Před montáží umělého rohového kamene HAND BRICK bílý očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene HAND BRICK bílý používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene HAND BRICK bílý v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene HAND BRICK bílý naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen HAND BRICK bílý doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene HAND BRICK bílý bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Obsah balení: 0.07 běžný metr

Váha balení: 0.5 kg

Počet kusů v balení: 36 ks

Rozměr obkladu: 21 x 10,5 x 6,5 cm

Síla materiálu: 15 mm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-10 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Na 1 běžný metr rohu se spárou 12 mm je zapotřebí 14 kusů cihlových rohových pásků.

Doprava:

Umělý rohový kámen HAND BRICK bílý závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene HAND BRICK bílý Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 33 Kč
Původní cena: 36 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat