Umělý kámen rohový HannoverOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:93,40 Kč s DPH
Vaše cena: 84,00 Kč / ks
bez DPH: 69,42 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 84 Kč s DPH 69 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Oblíbený umělý kámen rohový Hannover v šedo-hnědé barvě. Imitace lámaného mramoru s detailně propracovanou strukturouv k nerozeznání od od přírodního kamene. Kombinace jemných a hrubších textur dodávají rohovému obkladu Hannover velice přírodní vzhled. Rohový kámen je vhodný do interiéru i exteriéru. Používá se u novostaveb i rekonstrukcí stávajících budov. Rohový kámen Hannover vyroben prvotřídní technologií v tloušťce 2,5cm. Rohový obklad Hannover je tvořen příčně lámanými kusy kamene, které vytvoří výsledný efekt a skryjí přechody mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Hannover dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý rohový kámen Hannover je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého rohového kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého rohového kamene Hannover je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Hannover nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Hannover musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Hannover na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Hannover v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Hannover očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Před montáží umělého rohového kamene Hannover očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Hannover používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Hannover v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Hannover naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Hannover doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Hannover bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Obsah balení: 0,37 m²

Počet kusů v balení: 10 ks

Rozměr obkladu: 21,5 x 10,7 x 11,6 cm

Vnitřní rozměr: 19 x 8,2 x 11,6 cm

Síla materiálu: do 2,5 cm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý rohový kámen Hannover závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Hannover Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 84 Kč
Původní cena: 93 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat