Umělý kámen rohový KansasOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:45,10 Kč s DPH
Vaše cena: 41,00 Kč / ks
bez DPH: 33,88 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 41 Kč s DPH 34 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Moderní umělý kámen rohový Kansas je vyroben  z kvalitního odlehčeného betonu a kamenité drti v červeném zbarvení. Výhodou obkladu je bezkonkurenční  poměr kvality a ceny. Další výhodou rohového obkladu Kansas je tloušťka 18 mm a nízká hmotnost. Přitom povrch obkladu je extremně detailní a výrazný. Nízká hmotnost obkladů Kansas umožňuje širokou škálu použiti jak v exteriéru, tak v interiéru. Rohový obklad Kansas slouží k zakrytí přechodů mezi jednotlivými kameny v místě vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Kansas dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý rohový kámen Kansas je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého rohového kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého rohového kamene Kansas je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Kansas nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Kansas musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Kansas na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Kansas v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Kansas očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Před montáží umělého rohového kamene Kansas očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Kansas používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Kansas v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Kansas naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Kansas doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Kansas bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Obsah balení: 1 běžný metr

Počet kusů v balení: 8 ks

Rozměr obkladu: 30,6 x 16,1 x 13,6 cm

Síla materiálu: 18 mm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý rohový kámen Kansas závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Kansas Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat