Umělý kámen rohový Old BrickOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:60,50 Kč s DPH
Vaše cena: 54,00 Kč / ks
bez DPH: 44,63 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 54 Kč s DPH 45 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Dokonalý umělý kámen rohový Old Brick vyroben z vysoce kvalitní betonové směsi s velmi výrazným a do červena zbarveným strukturovaným povrchem. Obklad je vyroben jako jeden ucelený kus do pravého úhlu, tedy ve tvaru písmene L. Výhodou rohového obkladu Old Brick je rychlá montáž, je odolný, mrazuvzdorný, stálobarevný a odolává veškerým vlivům počasí. Aby nevznikly nevzhledné svislé spáry doporučujeme při montáži rohové díly střídavě otáčet. Otáčením se roh krásně prováže a bude působit přirozeným dojmem. Umělý kámen rohový Old Brick se dnes běžně používá ve vnitřních prostorách na designové interiérové obklady stěn, ale i v exteriéru na fasádní obklady, k obložení komínů, soklů nebo zídek. Rohový obklad Old Brick slouží k zakrytí přechodů mezi jednotlivými kameny v místě vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Old Brick dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Díky umělému rohovému kámenu Old Brick  lze realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého rohového kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého rohového kamene Old Brick je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Old Brick nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Old Brick musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Old Brick na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Old Brick v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Old Brick očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Před montáží umělého rohového kamene Old Brick očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Old Brick používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Old Brick v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Old Brick naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Old Brick doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Old Brick bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Obsah balení: 0.07 běžný metr

Váha balení: 0.7 kg

Počet kusů v balení: 24 ks

Rozměr obkladu: 290 x 145 x v.65 mm

Síla materiálu: 15 mm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-10 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Na 1 běžný metr rohu se spárou 12 mm je zapotřebí 14 kusů cihlových rohových pásků.

Doprava:

Umělý rohový kámen Old Brick závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Old Brick Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 54 Kč
Původní cena: 61 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat