Umělý kámen ArizonaOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:908 Kč / , 454 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 817,00 Kč / m²
bez DPH: 675,21 Kč /
409 Kč / bal.
bez DPH: 338 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 817 Kč s DPH 675 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Luxusní umělý kámen Arizona imitující štípaný pískovec v barvě champagne s nádechem cihlové a pastelově oranžové barvy.  Obklad Arizona má exkluzivní vzhled, který je k nerozeznání od přírodního materiálu. Umělý kámen Arizona se skládá z pravidelných tvarů těsně vedle sebe bez nutnosti spárování. Velkou předností je trvanlivost vzhledu a stálobarevnost. Dekorativně zapadne do interiéru na obklad stěn, koupelen, krbů a neméně vynikne také jako fasádní obložení fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších zahradních povrchů. Umělý kámen je vhodný pro použití na novostavby i k rekonstrukcím stávajících budov. Umělý kámen Arizona lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Arizona nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Arizona je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Umělý kámen je vyroben z vysoce odolného materiálu, který nevyžaduje dodatečné ochranné vrstvy a náročnou údržbu.  Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého kamene Arizona je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Arizona nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Arizona musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Arizona na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Arizona v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Arizona očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Pro lepení umělého kamene Arizona používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Arizona v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Arizona naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Arizona doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Arizona   bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Technické parametry produktu:
Tloušťka: 25 mm
Váha 1 m2: 40kg
Balení: karton 0,5 m2

Doprava:

Umělý kámen Arizona závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Arizona Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 817 Kč
Původní cena: 908 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat