Umělý kámen CarolinaOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1646 Kč / , 823 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 1 481,00 Kč / m²
bez DPH: 1 223,97 Kč /
741 Kč / bal.
bez DPH: 612 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 1481 Kč s DPH 1224 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Kvalitní umělý kámen Carolina má místy oranažovo-žluté části s jemným černým nádechem pro přiblížení se kamennému vzhledu. Vzhledově obklad Carolina působí nepřehlédnutelně, syté barvy přidávají tomuto obkladu jedinečnost. Umělý kámen Carolina je věrnou imitací pískovce z lomu ze Severu Čech. Umělý kámen Carolina lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších povrchů. Umělý kámen Carolina lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Carolina nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Carolina je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Carolina je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Carolina nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Carolina musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Carolina na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Carolina v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Carolina očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Carolina používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Carolina v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Carolina naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Carolina doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Carolina bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměry obkladových prvků:

500 × 200 mm*
500 × 100 mm*
200 × 95 mm*
95 × 95 mm*


Tloušťka materiálu:  20 – 35 mm
* - přípustný rozdíl +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Carolina závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Carolina Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 481 Kč
Původní cena: 1 646 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat