Umělý kámen Cihla hnědáOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:10,89 Kč s DPH
Vaše cena: 10,00 Kč / ks
bez DPH: 8,26 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 10 Kč s DPH 8 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Umělý kámen Cihla hnědá  svým vzhledem vzbuzuje dokonalou podobu původní české pálené cihly. Obklad je charakteristický dokonalým, výrazným strukturovaným povrchem. Obklad Cihla hnědá je vyrobena z výhradně přírodních a zdravotně nezávadných materiálů zbarvený do červena. Výhodou obkladu je bezkonkurenční  poměr kvality a ceny. Mezi další výhodody umělého kamene Cihla hnědá jistě patří malá tloušťka 1,5 cm, zachování autentického cihlového vzhledu, jednoduchá aplikace a hlavně nízká hmotnost. Obklad Cihla hnědá je vhodná pro použití jak do interiéru na obklady stěn, tak i do exteriéru jako fasádní obložení fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších zahradních povrchů. Umělý kámen Cihla tmavá je vhodný pro použití na novostavby i k rekonstrukcím stávajících budov. K dispozici jsou také rohové části. Umělý kámen Cihla tmavá lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Obklad Cihla hnědá působí luxusním efektem na každém místě. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Cihla hnědá nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Cihla hnědá je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a pelnou izolaci. Umělý kámen je vyroben z vysoce odolného materiálu, který nevyžaduje dodatečné ochranné vrstvy. Umělý kámen Cihla hnědá má velmi dlouhou životnost v řádech několika desítek let. Výrobce se řadí již dlouhá léta mezi špičku v oblasti výroby umělého kamene a to nejenom u nás, ale také v evropě i ve světě. Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Podklad pro lepení umělého kamene Cihla hnědá musí být vyzrálý, rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. U montáže obkladu Cihla hnědá na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu doporučujeme aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Je důležité použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Před montáží obkladu Cihla hnědá očištěný povrch napenetrujte penetračním nátěrem SCHONOX KH ve vhodném poměru podle pokynů výrobce. Obkladový pásek lepíme v exteriéru při teplotě +5 C° až +25 C° a na obkládané plochy by nemělo pršet. Na montáž obkladu Cihla hnědá použijte flexibilní vodovzdorné a mrazuvzdorné lepidlo určené k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér. Na připravený podklad naneste lepidlo. Doporučujeme nanést i tenkou vrstvu lepidla na zadní stranu obkladu  Cihla hnědá. Je důležité, aby spojení obkladového pásku  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou. Obklad Cihla hnědá spárujeme mrazuvzdornou spárovací hmotou určenou pro spárování okladových pásků spárovací maltou třídy CG2. Před spárováním  obkladu Cihla hnědá musíme počkat, až lepicí tmel zcela ztuhne. Před spárováním obkladu Cihla hnědá zbavte spáry nečistot, prachu a nadměrného lepidla dokud je lepidlo čerstvé. Spáry obkladu Cihla hnědá dobře vyplňte hmotou. Při spárování obkladu Cihla hnědá použijte vhodné hladítko nebo pryžovou stěrku a ujistěte se, zda jsou spáry dokonale vyplněny a zda na nich nejsou žádné nerovnosti. Z povrchu odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu dokud je ještě čerstvá. Po zatuhnutí spárovací hmoty cca 20 minutách, odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu vlhkou houbou z tvrdé celulózy. Houbu často vlhčete a vymívejte. Pro odstranění ztuhlé hmoty z obkladu Cihla hnědá použijte navlhčenou čisticí houbu nebo kotoučový čisticí stroj se speciálními plstěnými kotouči. Pokud se čištění provede příliš brzy může dojít k částečnému vymytí spár a může vzniknout jiné zabarvení. Naopak při čistění příliš ztuhlé spárovací hmoty, musí být povrch vyčištěn mechanicky, přičemž může dojít k poškození povrchu. U hladkých typů obkladu Cihla hnědá je možné provést klasické spárování natažením materiálu. V tomto případě není potřeba zahlazovat ve spáře lepící tmel.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Technické parametry produktu:

Délka: 28,0 - 28,5 cm
Šířka:  6,0 - 6,5 cm
Tloušťka: 1,0 – 1,5 cm
Váha balení: 15,5 kg

Standardní balení: kartonová krabice 32 Ks

Při montáže 1 m2 se švy 12 mm je zapotřebí 45 kusů.

Doprava:

Umělý kámen Cihla hnědá závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Cihla hnědá Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 10 Kč
Původní cena: 11 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat