Umělý kámen Cihla světláOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:10,89 Kč s DPH
Vaše cena: 10,00 Kč / ks
bez DPH: 8,26 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 10 Kč s DPH 8 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Exkluzivní umělý kámen Cihla světlá dokonale napodobuje oblíbenou českou cihlu. Obklad okouzlí svým výrazným povrchem a výraznou strukturou zbarvenou do červena.  Hlavní předností obkladu Cihla světlá je nízká pořizovací cena, malá tloušťka 1,5 cm, délka 28 cm, zachování autentického cihlového vzhledu, jednoduchá aplikace a hlavně nízká hmotnost. Umělý kámen Cihla světlá se dnes běžně používá na designové interiérové obklady stěn. Neméně vynikne také jako fasádní obložení fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších zahradních povrchů. Umělý kámen Cihla světlá je vhodný pro použití na novostavby i k rekonstrukcím stávajících budov. K dispozici jsou také rohové části. Umělý kámen Cihla světlá lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Cihla světlá nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Cihla světlá je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a pelnou izolaci. Umělý kámen je vyroben z vysoce odolného materiálu, který nevyžaduje dodatečné ochranné vrstvy. Umělý kámen Cihla světlá má velmi dlouhou životnost v řádech několika desítek let. Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Podklad pro lepení umělého kamene Cihla světlá musí být vyzrálý, rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. U montáže obkladu Cihla světlá na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu doporučujeme aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Je důležité použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Před montáží obkladu Cihla světlá očištěný povrch napenetrujte penetračním nátěrem SCHONOX KH ve vhodném poměru podle pokynů výrobce.. Obkladový pásek lepíme v exteriéru při teplotě +5 C° až +25 C° a na obkládané plochy by nemělo pršet. Na montáž obkladu Cihla světlá  použijte flexibilní vodovzdorné a mrazuvzdorné lepidlo určené k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér. Na připravený podklad naneste lepidlo. Doporučujeme nanést i tenkou vrstvu lepidla na zadní stranu obkladu  Cihla světlá. Je důležité, aby spojení obkladového pásku  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou. Obklad Cihla světlá spárujeme mrazuvzdornou spárovací hmotou určenou pro spárování okladových pásků spárovací maltou třídy CG2. Před spárováním  obkladu Cihla světlá musíme počkat, až lepicí tmel zcela ztuhne. Před spárováním obkladu Cihla světlá zbavte spáry nečistot, prachu a nadměrného lepidla dokud je lepidlo čerstvé. Spáry obkladu Cihla světlá dobře vyplňte hmotou. Při spárování obkladu Cihla světlá použijte vhodné hladítko nebo pryžovou stěrku a ujistěte se, zda jsou spáry dokonale vyplněny a zda na nich nejsou žádné nerovnosti. Z povrchu odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu dokud je ještě čerstvá. Po zatuhnutí spárovací hmoty cca 20 minutách, odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu vlhkou houbou z tvrdé celulózy. Houbu často vlhčete a vymívejte. Pro odstranění ztuhlé hmoty z obkladu Cihla světlá použijte navlhčenou čisticí houbu nebo kotoučový čisticí stroj se speciálními plstěnými kotouči. Pokud se čištění provede příliš brzy může dojít k částečnému vymytí spár a může vzniknout jiné zabarvení. Naopak při čistění příliš ztuhlé spárovací hmoty, musí být povrch vyčištěn mechanicky, přičemž může dojít k poškození povrchu. U hladkých typů obkladu Cihla světlá je možné provést klasické spárování natažením materiálu. V tomto případě není potřeba zahlazovat ve spáře lepící tmel.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Technické parametry produktu:

Délka: 28,0 - 28,5 cm
Šířka:  6,0 - 6,5 cm
Tloušťka: 1,0 – 1,5 cm
Váha balení: 15,5 kg

Standardní balení: kartonová krabice 32 Ks

Při montáže 1 m2 se švy 12 mm je zapotřebí 45 kusů.

Doprava:

Umělý kámen Cihla světlá závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Cihla světlá Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 10 Kč
Původní cena: 11 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat