Umělý kámen OntarioOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1426 Kč / , 713 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 1 296,00 Kč / m²
bez DPH: 1 071,07 Kč /
648 Kč / bal.
bez DPH: 536 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 1296 Kč s DPH 1071 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Moderní umělý kámen  Ontario má exkluzivní vzhled, který je k nerozeznání od přírodního materiálu. Umělý kámen Ontario má strukturu štípaného kamene, barva od světlé šedé až po tmavou s lehkým nádechem hnědé. Umělý kámen Ontario lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších povrchů. Umělý kámen je vhodný pro použití na novostavby i k rekonstrukcím stávajících budov. Umělý kámen Ontario lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Ontario nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Ontário je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Umělý kámen je vyroben z vysoce odolného materiálu, který nevyžaduje dodatečné ochranné vrstvy a náročnou údržbu.  Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého kamene Ontario je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Ontario nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Ontario musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Ontario na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Ontario v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Ontario očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Pro lepení umělého kamene Ontario používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Ontario v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Ontario naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Ontario doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Ontario  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměry obkladových prvků:

500 × 200 mm*
500 × 100 mm*
200 × 100 mm*
100 × 100 mm*
Tloušťka obkladu: 20 – 35 mm
* - přípustný rozdíl +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Ontário závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Ontário Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat