Umělý kámen RustikaOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:908 Kč / , 454 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 817,00 Kč / m²
bez DPH: 675,21 Kč /
409 Kč / bal.
bez DPH: 338 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 817 Kč s DPH 675 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Kvalitní umělý kámen Rustika s propracovanou strukturou štípaného kamene imitující štípaný pískovec v barvě champagne s nádechem cihlové a pastelově oranžové barvy. Umělý kámen Rustika lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády či soklu. Umělý kámen Rustika lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Rustika nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Vzhledově je umělý kámen Rustika  k nerozeznání od přírodního kamene. Umělý kámen Rustika je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Rustika je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Rustika nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Rustika musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Rustika na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Rustika v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Rustika očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Rustika používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Rustika v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Rustika naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Rustika doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Rustika bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměry obkladových prvků:
500 × 200 mm*
500 × 100 mm*
200 × 95 mm*
95 × 95 mm*


Tloušťka obkladu: 20 – 35 mm
* - přípustný rozdíl +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Rustika závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Rustika Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 817 Kč
Původní cena: 908 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat