Umělý kámen šedý Shale


DOBRÁ
VOLBA


Odeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:877 Kč / , 439 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 790,00 Kč / m²
bez DPH: 652,89 Kč /
395 Kč / bal.
bez DPH: 326 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 790 Kč s DPH 653 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Nejprodávanější umělý kámen Shale šedý s propracovanou strukturou štípaného kamene v exklusivním tmavě šedém odstínu. Umělý fasádní obklad Shale šedý lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, tak v exteriérech na obklad fasády či soklu. Umělý kámen Shale šedý lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií se umělý kámen Shale šedý vyznačuje stálou barevností na několik desítek let. Umělý kámen Shale šedý je vzhledově téměř identický s mnohem dražším přírodním obkladovým kamenem. Umělý kámen Shale šedý je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Shale šedý je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Shale šedý nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Shale šedý musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Shale šedý na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Shale šedý v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Shale šedý očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Shale šedý používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Shale šedý v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Shale šedý naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Shale šedý doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Shale šedý bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměry obkladových prvků z umělého kamene

500 × 200 mm
500 × 100 mm
200 × 95 mm
  95 × 95 mm

Síla materiálu 20 – 35 mm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Shale šedý závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Shale šedý Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 790 Kč
Původní cena: 877 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat