Umělý kámen TanvaldOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1646 Kč / , 823 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 1 481,00 Kč / m²
bez DPH: 1 223,97 Kč /
741 Kč / bal.
bez DPH: 612 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 1481 Kč s DPH 1224 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Umělý kámen Tanvald s propracovanou strukturou štípaného kamene v barevném odstínu přírodní břidlice. Barva obkladu Tanvald  je tmavě zelená s plynulými přechody do tmavě šedé, místy s charakteristickým světlým žíháním. Vzhledem k tmavší barvě umělého kamene Tanvald se používá především jako obklad do exteriéru na obklad fasády, soklu, plotů  a dalších povrchů, ale může být použit i  jako obklad do kontrastního interiéru. Umělý kámen Tanvald lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií se umělý kámen Tanvald vyznačuje stálou barevností na několik desítek let. Umělý kámen Tanvald je vzhledově téměř identický s mnohem dražším přírodním obkladovým kamenem. Umělý kámen Tanvald je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Tanvald je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Tanvald nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Tanvald musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Tanvald na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Tanvald v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Tanvald očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Tanvald používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Tanvald v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Tanvald naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Tanvald doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Tanvald  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměry obkladových prvků:
500 × 200 mm*
500 × 100 mm*
200 × 95 mm*
95 × 95 mm*
Tloušťka obkladu:  20 – 35 mm
* - přípustný rozdíl +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Tanvald závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Tanvald Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 481 Kč
Původní cena: 1 646 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat