Umělý kámen Toronto


Akce
-10%


Odeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:899 Kč / , 449 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 817,00 Kč / m²
bez DPH: 675,21 Kč /
409 Kč / bal.
bez DPH: 338 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 817 Kč s DPH 675 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Designově oblíbený umělý kámen Toronto s propracovanou strukturou štípaného kamene v pastelově hnědé a šedé barvě. Svým vzhledem působí umělý kámen Toronto velmi moderně a nadčasově. Umělý kámen Toronto lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších povrchů. Umělý kámen Toronto lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Toronto nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Vzhledově je umělý kámen Toronto  k nerozeznání od přírodního kamene. Umělý kámen Toronto je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Toronto je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Toronto nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Toronto musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Toronto na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Toronto v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Toronto očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Toronto používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Toronto v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Toronto naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Toronto doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Toronto bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměry obkladových prvků:
500 × 200 mm*
500 × 100 mm*
200 × 95 mm*
95 × 95 mm*


Tloušťka obkladu: 20 – 35 mm
* - přípustný rozdíl +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Toronto závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Toronto Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat