Mapei Silancolor Plus - ochrana a renovace fasády


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Běžná cena:303 Kč s DPH
Vaše cena: 182,00 Kč / m²
bez DPH: 150,41 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 182 Kč s DPH 150 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 2-5 prac. dnů
Dopravcem: 2-4 týdny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Technologie MAPEI Silancolor Plus na ochranu ploch proti bujení řas a plísní. Vhodný a velmi účinný systém Silancolor Plus pro renovaci znečištěné nebo mikroorganismy napadené fasády. Tento systém Mapei Silancolor Plus na renovaci fasády obsahuje vysoce účinný čistič fasády Mapei Silancolor Cleaner Plus, který spolehlivě zahubí napadenou nebo znečištěnou plochu fasády. Po odstranění nečistot nebo bionapadení se na fasádu nanese čirý podkladní nátěr Silancolor Primer Plus, která rovněž zabraňuje vzniku řas a plísní. Na závěr se na nově ošetřenou fasádu provede nátěr silikonovou fasádní barvou Pittura Plus, která je extrémě odolná vůči bionapadení. Tímto renovačním systémem Mapei Silancolor Plus nejen že ošetříte původní napadenou fasádní omítku a zamezíte tak dalšímu šíření nečistot a degradaci původní fasády, ale zároveň oživíte starší vzhled Vaší fasády novým barevným a ochranným nátěrem. Tato technologie MAPEI na ochranu ploch proti bujení řas a plísní může sloužit i jako preventivní ochrana pro nové fasádní povrchy.


Nákupem renovačního systému Mapei Plus získáte

  • odborné poradenství
  • individuální konzultaci k Vašemu projektu
  • grafický návrh vizualizace fasády (zdarma pro objednávky nad 120 000 Kč)

Nejdůležitější vlastnosti systému Mapei Plus pro renovaci fasády

  • aktivní ochrana proti mikroorganizmům
  • jednoduché zpracování
  • nové zbarvení fasády s ochranným účinkem
  • dlouhodobé a trvanlivé řešení
  • vlastnosti ve shodě s novou Evropskou směrnicí pro Biocidy 98/8/CE

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Mapei Silancolor CLEANER Plus

Speciální přípravek určený pro čištění zděných povrchů na bázi aktivních sloučenin ve vodním roztoku zabraňující vzniku řas a plísní. Výchozí spotřeba pro kalkulaci je 0,25 Kg/m2.

Penetrační nátěr Mapei Silancolor Primer Plus

Základní nátěr Mapei Silancolor Primer Plus na bázi silanů a siloxanů ve vodní emulzi zabraňující vzniku řas a plísní. Čirá penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášeného silikonového nátěru SilanColor Pittura Plus. Výchozí spotřeba pro kalkulaci je 0,15 Kg/m2.

Baumit SiliporTop

Silikonová fasádní barva Mapei Silancolor Pittura Plus

Vysoce kvalitní fasádní nátěr na bázi silikonových pryskyřic ve vodní disperzi s vysokou propustností vodních par a vodoodpudivým účinkem, zabraňující vzniku řas a plísní. Výchozí spotřeba pro kalkulaci je 0,3 Kg/m2.

Vzorkovnice Mapei

Vyberte ze vzorkovnice Mapei Master Collection požadovaný odstín, u kterého je zobrazena i cenová skupina A, B nebo C, kterou prosím vyberte v roletovém menu pro správný výpočet výsledné ceny. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu pravděpodobného zkreslení odstínu.


Důležité

Systém pro renovaci fasády Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci. Dále upozorňujeme, že pro finální a přesnou cenu tohoto setu je nutno zaokrouhlit zboží na ucelená balení. Výslednou cenu po zaokrouhlení Vám po objednání zašleme k finálnímu potvrzení.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 182 Kč
Původní cena: 303 Kč
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat