Zateplení děrovaným polystyrenem set Baumit open Plus, tl. 80 mm


TOP
CENA


Odeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Obsah balení:
Běžná cena:0,00 Kč s DPH
Vaše cena: 718,00 Kč / m²
bez DPH: 593,39 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 718 Kč s DPH 593 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 2-5 prac. dnů
Dopravcem: 2-4 týdny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Účinný Baumit open Plus – zateplovací systém se díky svým jedinečným vlastnostem hodí na novostavby i jako dodatečné zateplení na starší budovy. Vysoká paropropustnost všech vrstev tohoto zateplovacího systému Baumit open Plus vede k mnohem rychlejšímu vysychání stavby. Sladění difuzních vlastností zateplení a podkladu výrazně omezuje riziko kondenzace vodních par. Příznivé mikroklima a tepelná pohoda tak nastává v interiéru mnohem dříve. Základ systému Baumit open Plus tvoří tepelná izolace Baumit open Plus - děrovaný šedý polystyren s lepšími tepelně izolačními vlastnostmi pro zateplení fasád. Pro funkčnost celého systému jsou použity ostatní materiály vhodné pro izolace typu Baumit open, open Plus a open Reflect. Objednáním uceleného zateplovacího systému Baumit open Plus získáte řadu výhod. Kontaktní zateplovací systém Baumit open Plus zavážíme po celé ČR. Doprava systému Baumit open Plus zdarma v rámci ČR platí pro objednávky v celkové hodnotě min. 40tis.Kč.

Součinitel tepelné vodivosti polystyrenu Baumit open Plus: 0,031 W/mK
Rozměr desky Baumit open Plus: 1000 x 500 mm.


Nákupem systému Baumit open Plus získáte

  • odborné poradenství
  • individuální konzultaci k Vašemu projektu
  • grafický návrh vizualizace fasády (zdarma pro objednávky nad 120 000 Kč)

Nejdůležitější vlastnosti systému Baumit open Plus

  • jedinečné technické řešení
  • vysoká paropropustnost
  • jednoduché zpracování
  • dlouhá životnost

Cena setu Baumit open Plus zahrnuje:

Fasádní polystyren

Fasádní polystyren Baumit open Plus (šedý)

Děrovaný fasádní polystyren Baumit open Plus s vylepšenými tepelně izolačními vlastnostmi a lambdou 0,031 W/mK. Tento difuzně otevřený fasádní open polystyren je nedílnou součástí kontaktního zateplovacího systému Baumit open Plus. Pro dosažení funkčnosti systému, je nutné kombinovat ostatní výrobky Baumit open.

Baumit openContact

Vysoce propropustná lepicí a stěrková hmota Baumit openContact bílé barvy s vysokou přídržností k podkladu, na bázi cementu, určená především k lepení a stěrkování vodoodpudivá, snadno zpracovatelná. Používá se výhradně do systému Baumit open a Baumit open Plus a open Reflect.

Talířové hmoždinky Baumit StarTrack Orange

StarTrack Orange jsou speciální kotvy nahrazující hmoždinky, které neoslabují izolant. Zateplovací systém je tak zcela bez tepelných mostů od hmoždinek a nehrozí ani jejich  prokreslení na fasádě.

Armovací tkanina Baumit openTex, perlinka 50m2

Perlinka Baumit openTex, perlinka 50m2 zvláště odolná vůči alkáliím se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Baumit open. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Baumit PremiumPrimer

Difúzně otevřená penetrace, systémová složka tepelně izolačního systému Baumit open Plus. Slouží k úpravě podkladu pod tenkovrstvé pastovité omítky Baumit open, Baumit StarTop a Baumit Nanopor. Barevný odstín penetrace se míchá dle odstínu následně použité pastovité omítky, uvedená cena je včetně probarvené penetrace.

Baumit SiliporTop

Baumit StarTop - 1,5mm škrábaná

Vysoce paropropustná probarvená tenkovrstvá omítka s multifunkčním drypor efektem bránícím biologickému znečištění. Vyniká svou snadnou zpracovatelností a je vysoce odolná vůči znečištění. Vhodná jako povrchová úprava tepelně izolačních systémů Baumit open Therm, Baumit open Plus a Baumit open Reflect. V kalkulaci je zahrnut nepříplatkový odstín ze vzorkovnice Baumit Life s koncovým číslem 4-9. Dle domluvy Vám můžeme vzorkovnici Baumit Life odeslat na Vaši adresu.

Vzorkovnice

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Baumit Life, která obsahuje paletu 888 odstínů. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Upozorňujeme, že se konečná cena setu Baumit open Plus může mírně lišit, vlivem zaokrouhlení položek na ucelená balení. Podle objemu zakázky budou také doúčtovány palety Baumit, které jsou vratné ve střediscích Baumit Brandýs nad Labem, Brno a Dětmarovice. Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství k zateplovacímu systému Baumit open Plus jako jsou zakládací lišty, okenní, rohové profily a jiné.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 718 Kč
Původní cena: 1 089 Kč

Zateplení děrovaným polystyrenem set Baumit open Plus

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
60 mm 678 Kč 0 Kč
80 mm 718 Kč 0 Kč
100 mm 757 Kč 0 Kč
120 mm 797 Kč 0 Kč
140 mm 837 Kč 0 Kč
160 mm 876 Kč 0 Kč
180 mm 916 Kč 0 Kč
200 mm 955 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat