Zateplení fasády minerální vatou set MapeiOdeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:více jak týden
Běžná cena:689 Kč s DPH
Vaše cena: 499,00 Kč / m²
bez DPH: 412,40 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 499 Kč s DPH 412 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 5-14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 80 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Výhodný set Mapei – zateplení fasádní vatou s povrchovou úpravou Silancolor Tonachino. Systém Mapei Mapetherm M je velmi oblíbený při zateplení novostaveb, rekonstrukcí nebo bytových a panelových domů. Poskytuje vysokou kvalitu materiálů s vysokým důrazem na odolnost a dlouhou životnost.


Nákupem systému získáte

  • odborné poradenství a individuální možnost úpravy
  • podrobnější informace o zateplovacím systému Mapei Mapetherm
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 180m2)
  • možnost financování na splátky 

Nejdůležitější vlastnosti systému Mapetherm

  • paropropustný systém
  • vysoká protipožární odolnost
  • výborné akustické vlastnosti

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Fasádní vata - podélné vlákno

Fasádní vata díky svým tepelně izolačním vlastnostem a větší prodyšnosti velmi vhodnou izolací pro zateplení obvodového pláště budovy. Fasádní vata je díky své kvalitě certifikovaná do všech zateplovacích systémů námi nabízených výrobců. Materiál splňuje požadavky kladené na MW izolaci užívanou v ETICS. V ceně je zahrnuta fasádní vata jednoho z výrobců Isover, Knauf nebo Rockwool.

Mapetherm AR2

Lepicí a stěrková malta pro použití v interiéru i exteriéru, zejména pro lepení tepelně izolačních fasádních desek na podklad, pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému. Spotřeba pro lepení izolačních desek 6,0 kg/m2, pro základní vrstvu 6,0 kg/m2.

Talířové hmoždinky PTH-KZ s kovovým trnem

Talířová hmoždinka Bravoll PTH-KZ s kovovým trnem je vhodná k upevnění tuhých tepelně-izolačních desek z pěnového polystyrenu a minerální vlny v kontaktních zateplovacích systémech ETICS. Ideální se zapuštěním do izolantu a uzavřena zátkou podle typu izolantu.Certifikováno pro stavební materiály: A, B, C, D. Kotvící systém neobsahuje zátky.

 

Minerální zátka Bravoll 65mm

Minerální zátka Bravoll 65mm minimalizuje vznik tepelných mostů a následného prokreslení kotev na fasádě zateplovacího systému. Počet nakoupených zátek by měl odpovídat počtu použitých hmoždinek. Doporučujeme jako doplněk k minerální vatě

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Weber therm standard. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Penetrační nátěr Mapei Silancolor Base Coat

Základní nátěr Mapei Silancolor Base Coat je penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášených vnějších povrchových úprav SilanColor Tonachino.

Baumit SiliporTop

Fasádní omítka Mapei Silancolor Tonachino - 1,5mm točená

Jednosložková omítka pastovité konzistence, použitelná v exteriéru i interiéru. Paropropustná, vodoodpudivá, odolná vůči znečistění. Balení obsahuje 20kg, vydatnost je napočítána podle vybrané struktury.

Vzorkovnice

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Mapei. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat