Zateplení fasady polystyrenem EPS 70 F set MapeiOdeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Běžná cena:528 Kč s DPH
Vaše cena: 332,00 Kč / m²
bez DPH: 274,38 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 332 Kč s DPH 274 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 5-14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 80 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Výhodný set Mapei – zateplení  fasádním polystyrenem s povrchovou úpravou Silancolor Tonachino. Systém Mapei Mapetherm je velmi oblíbený při zateplení novostaveb, rekonstrukcí nebo bytových a panelových domů. Poskytuje vysokou kvalitu materiálů s vysokým důrazem na odolnost a dlouhou životnost.


Nákupem systému získáte

  • odborné poradenství a individuální možnost úpravy
  • podrobnější informace o zateplovacím systému Mapei Mapetherm
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 180m2)
  • možnost financování na splátky 

Nejdůležitější vlastnosti systému Mametherm

  • zateplení a ztvárnění fasády v jednom
  • jednoduché zpracování
  • dlouhodobě osvědčený systém

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Fasádní polystyren EPS 70F

je díky svým tepelně izolačním vlastnostem a příznivé ceně nejpoužívanější izolací pro  zateplení obvodového pláště budovy. Součinitel tepelné vodivosti 0,039 - 0,040 W/mK. Podle množství a místa dodání vybereme výrobce Baumit, Styrotrade nebo Isover.

Mapetherm AR2

Lepicí a stěrková malta pro použití v interiéru i exteriéru, zejména pro lepení tepelně izolačních fasádních desek na podklad, pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému. Spotřeba pro lepení izolačních desek 6,0 kg/m2, pro základní vrstvu 6,0 kg/m2.

Talířové hmoždinky TTH s plastovám trnem

Univerzální plastová talířová hmoždinka TTH je navržena a vyrobena pro všechny  typy zdiva používaného běžně v našem stavebnictví, kromě příznivé ceny je jediným typem hmoždinky u nás na trhu, který můžete použít bez rozpaků do  všech typů stavebního zdiva při venkovním kontaktním zateplení vašeho domu. Certifikováno pro stavební materiály: A, B, C, D, E. Kotvící systém neobsahuje zátky.

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Weber therm standard. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Penetrační nátěr Mapei Silancolor Base Coat

Základní nátěr Mapei Silancolor Base Coat je penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášených vnějších povrchových úprav SilanColor Tonachino.

Baumit SiliporTop

Fasádní omítka Mapei Silancolor Tonachino - 1,5mm točená

Jednosložková omítka pastovité konzistence, použitelná v exteriéru i interiéru. Paropropustná, vodoodpudivá, odolná vůči znečistění. Balení obsahuje 20kg, vydatnost je napočítána podle vybrané struktury.

Vzorkovnice

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Mapei. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat