Zateplení fasády šedým polystyrenem Mapetherm PLUS, tl. 100 mm


DOBRÁ
VOLBA


Odeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Obsah balení:
Běžná cena:0,00 Kč s DPH
Vaše cena: 560,00 Kč / m²
bez DPH: 462,81 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 560 Kč s DPH 463 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 2-5 prac. dnů
Dopravcem: 2-4 týdny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Kvalitní zateplovací systém fasády Mapei Mapetherm Plus patří mezi top konfigurace mezi kontaktními zateplovacími systémy fasád. Systém Mapei Mapetherm Plus obsahuje velmi kvalitní lepící a stěrkovou hmotu Mapetherm AR2, která má vysokou přídržnost k minerálním podkladům a šedému polystyrenu, je dobře odolná vůči nárazu a teplotním změnám, je paropropustná a mrazuvzdorná. Finální povrchovou úpravu zateplovacího setu Mapetherm Plus s šedým polystyrenem tvoří extrémě odolná omítka proti řasám, houbám a plísním, Silancolor Tonachino PLUS ve granulometrii 1,5mm. Silikonová omítka Silancolor Tonachino Plus je navíc vyztužená syntetickými vlákny, která zajišťují odolnost proti vzniku mikrotrhlin. Celý balíček je nakonfigurován tak, aby splňoval ty nejvyšší nároky na dlouhou životnost, stálobarevnost a čistotu fasády domu. Zateplení fasády Mapetherm Plus šedým polystyrenem je vhodné pro zateplení novostaveb i starších domů. Tato konfigurace se dá modifikovat o šroubovací hmoždinky se zápustnou montáží a EPS zátkami nebo individuálně upravit pro izolační desky s tloušťkou nad 200mm.


Nákupem systému získáte

  • odborné poradenství
  • individuální konzultaci k Vašemu projektu
  • grafický návrh vizualizace fasády (zdarma pro objednávky nad 120 000 Kč)

Nejdůležitější vlastnosti systému Mapetherm Plus - šedý EPS

  • vysoký standard zateplení fasády
  • výborná zpracovatelnost
  • dlouhodobě osvědčený a mimořádně kvalitní zateplovací systém
  • vysoce odolná povrchová úpravu s maximální dobou životnosti

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Šedý fasádní polystyren s příměsí grafitu

Izolační desky z šedého polystyrenu s lepší zateplovací schopností. Součinitel tepelné vodivosti 0,031 W/mK. Podle množství a místa dodání vybereme výrobce Bachl, Styrotrade nebo Isover.

Mapetherm AR2 - lepící stěrka

Vysoce kvalitní lepicí a stěrková hmota vhodná pro lepení tepelně izolačních fasádních desek a pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému Mapei Mapetherm Plus s bílým polystyrem. V setu uvažujeme s vydatností 2,5kg/m2 pro lepení a stěrkování.

Talířové hmoždinky LTX10 s plastovám trnem

Univerzální plastová talířová hmoždinka LTX 10 s plastovým trnem, vhodná do kotvení cihel, betonů, kamene, tvárnic, či pórobetonu - ytongu. Kotvící systém neobsahuje zátky a uvažuje s povrchovou montáží kotev. Na přání lze modifikovat na zápustný systém kotvení se šroubovacími hmoždinkami a polystyrenovou zátkou.

Armovací tkanina Vertex R131

Perlinka Vertex R131 s vyšší gramáží určená pro výztužnou vrstvu zateplovacího systému Mapei Mapetherm Plus s bílým polystyrenem. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do již předem nanesené stěrkové hmoty Mapetherm AR2 na venkovní straně izolantu. 

Penetrační nátěr Mapei Silancolor Base Coat Plus

Základní nátěr Mapei Silancolor Base Coat Plus je penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášené vnějších omítky SilanColor Tonachino Plus. Společně s omítkou SilanColor Tonachino Plus tvoří účinný a trvanlivý ochranný systém fasády. Penetraci dodáváme v probarvení odpovídající zvolenému odstínu fasádní omítky Silancolor Tonachino Plus.

Baumit SiliporTop

Fasádní omítka Mapei Silancolor Tonachino Plus - 1,5mm točená

Vysoce kvalitní, vlákny vyztužená fasádní omítka pastovité konzistence na bázi silikonových pryskyřic, použitelná v exteriéru i interiéru. Paropropustná, vodoodpudivá, extrémě odolná vůči znečistění. Balení obsahuje 20kg, vydatnost je napočítána podle vybrané struktury. Cena v setu je za odstíny skupiny A. Za sytější odstíny skupiny B a C je doúčtován příplatek dle ceníku výrobce.

Vzorkovnice

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky skupiny A ze vzorkovnice Mapei Master Collection. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu pravděpodobného zkreslení odstínu.


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 560 Kč
Původní cena: 823 Kč

Zateplení fasády šedým polystyrenem Mapetherm PLUS

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
60 mm 490 Kč 0 Kč
80 mm 525 Kč 0 Kč
100 mm 560 Kč 0 Kč
120 mm 595 Kč 0 Kč
140 mm 630 Kč 0 Kč
150 mm 648 Kč 0 Kč
160 mm 665 Kč 0 Kč
180 mm 700 Kč 0 Kč
200 mm 735 Kč 0 Kč
fasádní set bez izolantu 384 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat