Zateplení fasády šedým polystyrenem set Baumit ProOdeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Obsah balení:
Běžná cena:854 Kč s DPH
Vaše cena: 544,00 Kč / m²
bez DPH: 449,59 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 544 Kč s DPH 450 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 2-5 prac. dnů
Dopravcem: 2-4 týdny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Set Baumit Pro je kompletní a kvalitní sestava materiálu pro zateplení fasády šedým polystyrenem s povrchovou úpravou SilikonTop. Set zateplení Baumit Pro je velmi oblíbený při zateplení a rekonstrukcí bytových a panelových domů. Zateplovací set poskytuje vysokou kvalitu materiálů s vysokým důrazem na odolnost a dlouhou životnost. Systém Baumit lze koupit  v síle 80 mm - 150 mm polystyrenu Styrotherm Plus 70. Variantu síly fasádního polystyrenu najdete pod akční cenou. Zateplovací systém fasády Baumit Pro můžete u nás zakoupit i na splátky. Bližší informace zde. Vzorník fasadních omítek Baumit ke stažení zde


Nákupem systému získáte

  • podrobnější informace o zateplovacím systému Baumit Pro
  • grafický návrh fasády (Zdarma od 180m2)
  • možnost financování na splátky 

Nejdůležitější vlastnosti systému Baumit Pro

  • zateplení a ztvárnění fasády v jednom
  • dlouhodobě osvědčený v praxi
  • kvalitní a účinné zateplení fasády

V ceně jsou zahrnuty tyto produkty:

Fasádní polystyren

Šedý fasádní polystyren Styrotherm Plus 70

má díky příměsi grafitu o 20% lepší tepelně izolační vlastnosti než bílý EPS. Doporučujeme pro novostavby, nízkoenergetické a pasivní domy. Tento fasádní polystyren je díky své kvalitě certifikovaný do všech zateplovacích systémů námi nabízených výrobců. Polystyren dodáváme ve značce Styrotrade.

Baumit StarContact na lepení + Baumit ProContact na armovací vrstvu

Lepicí a stěrková malta je spočítána pro lepení tepelně izolačních fasádních desek na podklad, pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny v tepelně izolačním systému. Lepení izol. desk. materiály 3,0 kg/m2 základní vrstva 4,0 kg/m2.

Talířové hmoždinky Baumit N

Univerzální polyetylénové talířové hmoždinky pro kotvení zateplení pro všechny  typy zdiva používaného běžně ve stavebnictví. Hmoždinky mají ocelový zatloukací trn a zmenšenou kotevní hloubku pro připevnění fasádních izolačních desek. Certifikováno pro stavební materiály: A, B, C, D, E. Kotvící systém neobsahuje zátky. V zateplovacím systému je počítáno 6 ks fasádních hmoždinek na 1 m2

Armovací tkanina Baumit StarTex

Perlinka Baumit StarTex se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Penetrační nátěr Baumit UniPrimer

Základní nátěr Baumit UniPrimer penetrace pro vyrovnání nasákavosti podkladu a zajištění přilnavosti následně nanášených vnějších povrchových úprav (Baumit Nanopor omítka, ArtLine omítka, silikonová omítka, silikátová omítka, Granopor omítka, univerzální omítka jemná a ušlechtilá omítka).

Baumit SiliporTop

Fasádní omítka Baumit SilikonTop - 1,5mm škrábaná

Jednosložková omítka pastovité konzistence, použitelná v exteriéru i interiéru. Paropropustná, vodoodpudivá, odolná vůči znečistění. Baumit Life - nejširší nabídka odstínů pro fasádu.  Balení: kbelík 30 kg, 16 kbelíků/pal. = 480 kg

Vzorník

Vzorkovník fasadních omítek Revco naleznete zde.

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Baumit Life, která obsahuje paletu 888 odstínů. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství zakládací profily, okenní profily a jiné.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 544 Kč
Původní cena: 854 Kč

Zateplení fasády šedým polystyrenem set Baumit Pro

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
60 mm 544 Kč 0 Kč
80 mm 584 Kč 0 Kč
100 mm 624 Kč 0 Kč
120 mm 664 Kč 0 Kč
140 mm 706 Kč 0 Kč
160 mm 749 Kč 0 Kč
180 mm 792 Kč 0 Kč
200 mm 825 Kč 0 Kč
fasádní set bez izolantu 404 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat