Zateplení zdiva polystyrenem set Baumit open Therm


TOP
CENA


Odeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Obsah balení:
Běžná cena:968 Kč s DPH
Vaše cena: 661,00 Kč / m²
bez DPH: 546,28 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 661 Kč s DPH 546 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 2-5 prac. dnů
Dopravcem: 2-4 týdny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Prodyšný Baumit open Therm – zateplovací systém se díky svým jedinečným vlastnostem hodí na novostavby i jako dodatečné zateplení na starší budovy. Vysoká paropropustnost všech vrstev tohoto zateplovacího systému vede k mnohem rychlejšímu vysychání stavby. Sladění difuzních vlastností zateplení a podkladu výrazně omezuje riziko kondenzace vodních par. Příznivé mikroklima a tepelná pohoda tak nastává v interiéru mnohem dříve. Základ systému Baumit open Therm tvoří tepelná izolace Baumit open Therm - děrovaný bílý polystyren pro zateplení fasád. Pro funkčnost celého systému jsou použity ostatní materiály vhodné pro izolace typu Baumit open Therm, open Plus a open Reflect. Objednáním uceleného zateplovacího systému Baumit open Therm získáte řadu výhod. Kontaktní zateplovací systém Baumit open Therm zavážíme po celé ČR. Doprava systému Baumit open Therm zdarma v rámci ČR platí pro objednávky v celkové hodnotě min. 40tis.Kč.

Součinitel tepelné vodivosti polystyrenu Baumit open Therm: 0,039 W/mK
Rozměr desky Baumit open Therm: 1000 x 500 mm.


Nákupem systému Baumit open Therm získáte

  • odborné poradenství
  • individuální konzultaci k Vašemu projektu
  • grafický návrh vizualizace fasády (zdarma pro objednávky nad 120 000 Kč)

Nejdůležitější vlastnosti systému Baumit open Therm

  • jedinečné technické řešení
  • vysoká paropropustnost
  • jednoduché zpracování
  • dlouhá životnost

Cena setu Baumit open Therm zahrnuje:

Fasádní polystyren Baumit open Therm (bílý)

Děrovaný fasádní polystyren Baumit Open Therm s velmi dobrými tepelně izolačními vlastnostmi. Tento difuzně otevřený fasádní open polystyren je nedílnou součástí kontaktního zateplovacího systému Baumit open Therm. Pro dosažení funkčnosti systému, je nutné kombinovat pouze systémové výrobky Baumit open.

Baumit openContact

Vysoce propropustná lepicí a stěrková hmota Baumit openContact bílé barvy s vysokou přídržností k podkladu, na bázi cementu, určená především k lepení a stěrkování vodoodpudivá, snadno zpracovatelná. Používá se výhradně do systému Baumit open Therm, Baumit open Plus a Baumit open Reflect.

Talířové hmoždinky StarTrack Orange

StarTrack Orange jsou speciální kotvy nahrazující hmoždinky, které neoslabují izolant. Zateplovací systém je tak zcela bez tepelných mostů od hmoždinek a nehrozí ani jejich  prokreslení na fasádě.

Armovací tkanina Baumit openTex, perlinka 50m2

Perlinka Baumit openTex, perlinka 50m2 zvláště odolná vůči alkáliím se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Baumit open. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Baumit PremiumPrimer

Difúzně otevřená penetrace, systémová složka tepelně izolačního systému Baumit open. Slouží k úpravě podkladu pod tenkovrstvé pastovité omítky Baumit Open Baumit StarTop a Baumit Nanopor. Barevný odstín penetrace se míchá dle odstínu následně použité pastovité omítky, uvedená cena je včetně probarvené penetrace.

Baumit StarTop - 1,5mm škrábaná

Vysoce paropropustná probarvená tenkovrstvá omítka s multifunkčním drypor efektem bránícím biologickému znečištění. Vyniká svou snadnou zpracovatelností a je vysoce odolná vůči znečištění. Vhodná jako povrchová úprava tepelně izolačních systémů Baumit open Therm, Baumit open Plus a Baumit open Reflect. V kalkulaci je zahrnut nepříplatkový odstín ze vzorkovnice Baumit Life s koncovým číslem 4-9. Dle domluvy Vám můžeme vzorkovnici Baumit Life odeslat na Vaši adresu.

Vzorkovnice

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Baumit Life, která obsahuje paletu 888 odstínů. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Upozorňujeme, že se konečná cena setu Baumit open Therm může mírně lišit, vlivem zaokrouhlení položek na ucelená balení. Podle objemu zakázky budou také doúčtovány palety Baumit, které jsou vratné ve střediscích Baumit Brandýs nad Labem, Brno a Dětmarovice. Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství k zateplovacímu systému Baumit open Therm jako  jsou zakládací lišty, okenní, rohové profily a jiné.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 661 Kč
Původní cena: 968 Kč

Zateplení zdiva polystyrenem set Baumit open Therm

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
60 mm 661 Kč 0 Kč
80 mm 695 Kč 0 Kč
100 mm 730 Kč 0 Kč
120 mm 764 Kč 0 Kč
140 mm 797 Kč 0 Kč
160 mm 832 Kč 0 Kč
180 mm 865 Kč 0 Kč
200 mm 900 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat