Zateplovací systém Baumit open Reflect


TOP
CENA


Odeslat dotaz
Výrobce:Zateplovací set
Dostupnost:skladem
Obsah balení:
Běžná cena:1210 Kč s DPH
Vaše cena: 776,00 Kč / m²
bez DPH: 641,32 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 776 Kč s DPH 641 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 2-5 prac. dnů
Dopravcem: 2-4 týdny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Kvalitní Baumit open Reflect – zateplovací systém se díky svým jedinečným vlastnostem hodí na novostavby i jako dodatečné zateplení na starší budovy. Vysoká paropropustnost všech vrstev tohoto zateplovacího systému Baumit open Reflect vede k mnohem rychlejšímu vysychání stavby. Sladění difuzních vlastností zateplení a podkladu výrazně omezuje riziko kondenzace vodních par. Příznivé mikroklima a tepelná pohoda tak nastává v interiéru mnohem dříve. Základ systému Baumit open Reflect tvoří tepelná izolace Baumit open Reflect - děrovaný šedý polystyren s vylepšenými tepelně izolačními vlastnostmi a světle modrou reflexní povrchovou úpravou. Pro funkčnost celého systému jsou použity ostatní materiály vhodné pro izolace typu Baumit open, open Plus a open Reflect. Objednáním uceleného zateplovacího systému Baumit open Reflect získáte řadu výhod. Zateplovací systém Baumit open Reflect zavážíme po celé ČR. Doprava setu Baumit open Reflect zdarma v rámci ČR platí pro objednávky v celkové hodnotě min. 40tis.Kč.

Součinitel tepelné vodivosti polystyrenu Baumit open Reflect: 0,031 W/mK
Rozměr desky Baumit open Reflect: 1000 x 500 mm.


Nákupem systému Baumit open Reflect získáte

  • odborné poradenství
  • individuální konzultaci k Vašemu projektu
  • grafický návrh vizualizace fasády (zdarma pro objednávky nad 120 000 Kč)

Nejdůležitější vlastnosti systému Baumit open Reflect

  • jedinečné technické řešení
  • vysoká paropropustnost
  • jednoduché zpracování
  • dlouhá životnost

Cena setu Baumit open Reflect zahrnuje:

Fasádní polystyren

Fasádní polystyren Baumit open Reflect

Děrovaný fasádní polystyren Baumit open Reflect s tepelně izolačními parametry šedého polystyrenu, ale navíc s reflexní povrchovou úpravou. Tento difuzně otevřený fasádní děrovaný polystyren je nedílnou součástí kontaktního zateplovacího systému Baumit open Reflect. Pro dosažení funkčnosti systému, je nutné kombinovat ostatní výrobky Baumit open.

Baumit openContact

Vysoce propropustná lepicí a stěrková hmota Baumit openContact bílé barvy s vysokou přídržností k podkladu, na bázi cementu, určená především k lepení a stěrkování vodoodpudivá, snadno zpracovatelná. Používá se výhradně do systému Baumit open a Baumit open Plus a open Reflect.

Talířové hmoždinky Baumit StarTrack Orange

StarTrack Orange jsou speciální kotvy nahrazující hmoždinky, které neoslabují izolant. Zateplovací systém je tak zcela bez tepelných mostů od hmoždinek a nehrozí ani jejich  prokreslení na fasádě.

Armovací tkanina Baumit openTex, perlinka 50m2

Perlinka Baumit openTex, perlinka 50m2 zvláště odolná vůči alkáliím se používá pro výztužnou vrstvu zateplovacích systémů Baumit open. Základní vrstva se provádí plošným zatlačením skleněné síťoviny do stěrkové hmoty předem nanesené na podklad z izolantu tak, že se odvíjí pás síťoviny od shora dolů a zároveň se vtláčí nerezovým hladítkem do hmoty od středu k okrajům.

Baumit PremiumPrimer

Difúzně otevřená penetrace, systémová složka tepelně izolačního systému Baumit open Plus. Slouží k úpravě podkladu pod tenkovrstvé pastovité omítky Baumit open Baumit StarTop a Baumit Nanopor. Barevný odstín penetrace se míchá dle odstínu následně použité pastovité omítky, uvedená cena je včetně probarvené penetrace.

Baumit SiliporTop

Baumit StarTop - 1,5mm škrábaná

Vysoce paropropustná probarvená tenkovrstvá omítka s multifunkčním drypor efektem bránícím biologickému znečištění. Vyniká svou snadnou zpracovatelností a je vysoce odolná vůči znečištění. Vhodná jako povrchová úprava tepelně izolačních systémů Baumit open Therm, Baumit open Plus a Baumit open Reflect. V kalkulaci je zahrnut nepříplatkový odstín ze vzorkovnice Baumit Life s koncovým číslem 4-9.

Vzorkovnice Baumit Life - výběr odstínu

V konfiguraci je naceněn nepříplatkový odstín omítky ze vzorkovnice Baumit Life, která obsahuje paletu 888 odstínů. Vzorkovnici Vám na vyžádání zašleme přímo na Vaši adresu. Nedoporučujeme vybírat odstín na internetu nebo podle ukázek na monitoru počítače z důvodu zkreslení odstínu. 


Důležité

Zateplovací systém Vám dokážeme upravit přesně podle Vašich požadavků. Neváhejte nás kontaktovat, prokonzultujeme s Vámi vše potřebné a po dohodě Vám zašleme výslednou cenovou kalkulaci.

Poznámka

Upozorňujeme, že se konečná cena setu Baumit open Reflect může mírně lišit, vlivem zaokrouhlení položek na ucelená balení. Podle objemu zakázky budou také doúčtovány palety Baumit, které jsou vratné ve střediscích Baumit Brandýs nad Labem, Brno a Dětmarovice. Do uvedené ceny za 1m2 není započítáno potřebné příslušenství k zateplovacímu systému Baumit open Reflect jako jsou zakládací lišty, okenní, rohové profily a jiné.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 776 Kč
Původní cena: 1 210 Kč

Zateplovací systém Baumit open Reflect

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
60 mm 776 Kč 0 Kč
80 mm 848 Kč 0 Kč
100 mm 920 Kč 0 Kč
120 mm 992 Kč 0 Kč
140 mm 1064 Kč 0 Kč
160 mm 1136 Kč 0 Kč
180 mm 1208 Kč 0 Kč
200 mm 1281 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat