Mapei Silancolor Pittura PlusOdeslat dotaz
Výrobce:Mapei
Dostupnost:skladem
Běžná cena:2148 Kč / bal, 430 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 1 718,00 Kč / bal
bez DPH: 1 419,83 Kč / bal
344 Kč / kg
bez DPH: 284 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1718 Kč s DPH 1420 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–7 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 8 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Silancolor Pittura Plus hydrofobní ochranný nátěr na bázi silikonové pryskyřice. Nátěr má vysoce účinnou ochranou proti vzniku a bujení řas a plísní a vysokou propustností vodních par pro použití v interiéru i exteriéru. Silancolor Pittura Plus se používá při nátěru stěn, které jsou vystavené zvláště vysokému zatížení degradačních účinků při působení řas, plísní a hub. Nátěr poskytuje dlouhodobou ochranu podkladních vrstev proti působení těchto mikroorganismů. Silancolor Pittura Plus může být použitý jako nátěr stěn těmito mikroorganismy již zasažených, za předpokladu, že jsou tyto stěny nejprve očištěny a řasy a plísně odstraněny z povrchu, nebo jako nátěr preventivní pro budovy nacházející se v oblastech s obzvláště vlhkým klimatem, kde k tvorbě těchto mikroorganizmů často dochází. Vzhledem k tomu, že je nátěr  Silancolor Pittura Plus vyroben na bázi silikonové pryskyřice ve vodní disperzi má zvýšenou vodoodpudivost a dobrou propustnost vodních par. Tvoří porézní film, který vodní páry propouští. Silancolor Pittura Plus použitý v systému se Silancolorem Primer Plus a, je-li to nutné, se Silancolorem Cleaner Plus, tvoří účinný ochranný systém, který je schopen poskytnout povrchům dlouhodobou ochranu. Díky svým vodoodpudivým vlastnostem nátěr chrání podklad před působením agresivních chemických vlivů a zajišťuje velmi omezené ulpívání nečistot na povrchu, zvýšenou odolnost při mytí a dlouhodobou trvanlivost. Výhodou nátěru Silancolor Pittura Plus je dokonalá přídržnost k tradičním i odvlhčovacím omítkám a ke stávajícím nátěrům za předpokladu, že tyto mají dostatečnou přídržnost k podkladu. Hydrofobní nátěr má velmi dobrou odolnost proti působení alkalických látek, při mytí, proti UV záření a stárnutí a současně zaručuje dlouhodobé zachování svých vlastností. Kromě ochrany dodává podkladním vrstvám Silancolor Pittura Plus také příjemný hladký a matný estetický vzhled, který je sametový na dotek. Vyrábí se v široké škále barev, které jsou dostupné v systému automatického barvení ColorMap®.

Použití nátěru Silancolor Pittura Plus v praxi:

Nové nebo opravené podklady musí být dostatečně vyzrálé, dokonale čisté, pevné  a suché. Z povrchu musí být odstraněny všechny stopy oleje a mastnoty a nesoudržné částice. Pokud jsou na podkladu přítomny řasy a plísně musí být z povrchu rovněž odstraněny.  Odstranění mikroorganismů musí být provedeno za vlhka. Po důkladném omytí natřeme povrch Silancolorem Cleaner Plus. Nanášíme nízkotlakým ručním postřikovačem nebo štětcem na celý povrch. Poté nechte výrobek proniknout do podkladu a počkejte několik minut, až proběhne čisticí účinek. Tento postup několikrát opakujte a opakovaně nanášejte Silancolor Cleaner Plus, aby co nejvíce pronikl do podkladu. Nesoudržné části podkladu opravte a trhliny utěsněte. Silancolor Primer Plus je možné aplikovat po cca 12-24 hodinách nebo jakmile je stěna zcela vyschlá. Silancolor Silancolor Pittura Plus zřeďte 15-20% vody a dobře promíchejte, až je hmota zcela homogenní. Používejte nízkootáčkové míchací zařízení. Pokud je potřeba připravit pouze částečné množství, promíchejte nejprve Silancolor Pittura Plus v původním obalu a poté odlijte požadované množství. Silancolor Pittura Plus se aplikuje obvyklým způsobem štětcem, válečkem nebo nástřikem stlačeným vzduchem nebo zařízením typu airless na vyschlou vrstvu základního nátěru Silancolor Primer Plus. Ochranný systém předpokládá nanesení dvou vrstev Silancoloru Pittura Plus. Při běžné teplotě a vlhkosti vyčkejte mezi jednotlivými nátěry 24 hodin. V čerstvém stavu lze Silancolor Pittura Plus z nářadí odstranit vodou. Spotřeba je silně závislá na absorpci a drsnosti podkladu, aplikované barvě a použitém nářadí. V běžných podmínkách je spotřeba 0,3-0,4 kg/m² (na 2 vrstvy výrobku). Silancolor Pitturu Plus lze skladovat 24 měsíců  v původních uzavřených obalech a suchém prostředí mimo dosah zdrojů tepla a při teplotě mezi +5°C a +30°C. Chraňte před mrazem.   

Spotřeba
0,2-0,3 kg/m2 a 2 vrstvy nátěru.

Balení
plastová vědra 5 a 20 kg.

Nákup

Nátěr Silancolor Pittura Plus dodáváme po ucelených baleních. Nátěr dodáváme v plastových vědrech 5 a 20kg.

 

 


Zboží vyžaduje výběr odstínu

Barevnou vzorkovnici  zašleme na vyžádání přímo na Vaši adresu nebo sdělíme nejbližší místo, kde je vzorkovnice k dispozici. V případě, že znáte označení odstínu, uveďte ho prosím do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nedoporučujeme vybírat odstín podle ukázek na internetu z důvodu nereálného vykreslení odstínu na monitoru počítače.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 718 Kč
Původní cena: 2 148 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 8 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce MAPEI:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

MAPEI, spol. s r.o., Zděbradská 78, 251 01  Říčany - Jažlovice

Morava:

MAPEI, spol. s r.o., Smetanova 192, 779 00  Olomouc

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat