Mapei Silancolor Tonachino PLUS silikonová omítka


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Mapei
Dostupnost:skladem
Běžná cena:2158 Kč / bal, 108 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 1 660,00 Kč / bal
bez DPH: 1 371,90 Kč / bal
83,00 Kč / kg
bez DPH: 68,60 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1660 Kč s DPH 1372 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–7 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 8 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Pastovitá omítková směs Mapei Silancolor Tonachino PLUS na bázi silikonové pryskyřice vhodná pro použití jak v exteriéru tak i v interiéru. Díky speciální receptuře zajišťuje omítka dobrou propustnost vodních par z podkladu a také značnou vodoodpudivost povrchu. Omítka Mapei Silancolor Tonachino Plus neumožňuje propouštět vodu do podkladu, čímž zaručuje uchování stále suché omítky. Vlákny vystužená omítka s novými    syntetickými materiály zaručuje jednotný barevný vzhled, dobrou přídržnost k původním povrchům a dobře přikotveným vrstvám k podklad a širokou barevnou škálu.  současně zaručuje velmi dobré hydrofobní vlastnosti. Na rozdíl od běžných syntetických úprav nevytváří na povrchu film, nepropustný pro vodní páry, protože se jedná o porézní vrstvu. Omítka Mapei Silancolor Tonachino Plus obsahuje syntetická vlákna, která zajišťují dobrou odolnost proti vzniku trhlin. Pastovitá stěrková omítka má dokonalou přídržnost ke vše typům tradičníc a odvlhčovacích omítek a starým nátěrům za předpokladu, že jsou dobře přikotveny k podkladu. Vodoodpudivé vlastnosti omítky Mapei Silancolor Tonachino Plus zaručují ochranu podkladu před agresivními chemickými vlivy a ulpínáním nečistot na povrchu. Omítka má vynikající odolnost proti působení škodlivého UV zaření a stárnutí a současně dlouhodobě udržuje své vlastnosti. Fasádní omítky Mapei Silancolor Tonachino Plus má příjemný rustikální vzhled  a kromě barev ze vzorníku MAPEI je k dispozici v široké škále barevných odstínů, které lze namíchat pomocí automatického systému barvení Colormap®. Před použitím Mapei Silancolor Tonachino Plus aplikujte na připravený podklad vždy vrstvu Silancoloru Primer nebo Silancoloru Base Coat. Pouze v případě aplikace na staré nátěry, dobře přikotvené k podkladu, posuďte v závislosti na savosti povrchu, zda je použití Silancoloru Primer nebo Silancoloru Base Coat nutné.

Použití silikonové omítky Mapei Silancolor Tonachino Plus v praxi:

Podklad před použitím fasádní omítky Mapei Silancolor Tonachino Plus musí být dokonale čistý, soudržný a suchý. Opravy provedené maltou musí být vyzrálé. Z povrchu musí být pečlivě odstraněny veškeré zbytky olejů, mastnot a nesoudržných částic. Případné trhliny utěsněte a opravte všechny poškozené části. Podklad oštřete přípravkém Silancolor Primer nebo Silancolor Base Coat. Po uplynutí 12-24 hodin naneste omítku Mapei Silancolor Tonachino. Z důvodu snadnějšího nanášení Silancoloru Tonachino Plus v granulometrii 0,7mm, 1,2mm nebo 1,5mm a pro zlepšení krycích schopností můžete nanést Silancolor Primer zředěný 30-50% Silancolor u Pittura stejné barvy jako Silancolor Tonachino Plus nebo stejným odstínem výrobku Silancolor Base Coat. Omítka Silancolor Tonachino je připravena k přímému použití. Před použitím směs dobře promíchejte nízkootáčkovým míchacím zařízením. Pokud je výrobek příliš viskózní, přidejte 1-2% vody.Omítka Mapei Silancolor Tonachino se nanáší nerezovým nebo plastovým hladítkem na zaschlý Silancolor Primer nebo Silancolor Base Coat. Ochranný systém předpokládá nanesení pouze jedné vrstvy Silancoloru Tonachino Plus. Má-li být výsledný efekt více homogenní, lze nanést jednu vrstvu, vyhladit ji a po 24 hodinách nanést druhou vrstvu. Při nanášení obou vrstev dbejte na to, abyste výrobek stejnoměrně rozprostřeli a vytvořili tak souvislou vrstvu; povrch následně upravte plastovým hladítkem (případně navlhčeným) nebo můžete použít navlhčené houbové hladítko, aby byl výsledný efekt povrchu co nejvíce homogenní a vytvořil se požadovaný estetický vzhled. S použitím Silancoloru Tonachino Plus lze dosáhnout různých efektů povrchové úpravy (např. obláčkovitý, nanášený štětcem, reliéfový, apod.).  Omítku lze skldovat 24 měsíců na suchém místě při teplotě +5°C až +30°C. Chraňte před mrazem.

Nákup

Fasádní omítku Mapei Silancolor Tonachino Plus dodáváme po ucelených baleních. Omítku dodáváme ve 20kg plastových vědrech.

 


0,7mm točená 

spotřeba 2-2,5 kg/m2

vydatnost 12m2/bal


1,2mm točená 

spotřeba 2,5-3,0 kg/m2

vydatnost 10m2/bal


1,5mm točená 

spotřeba 2,5-3,0 kg/m2

vydatnost 9m2/bal

 

Zboží vyžaduje výběr odstínu

Barevnou vzorkovnici  zašleme na vyžádání přímo na Vaši adresu nebo sdělíme nejbližší místo, kde je vzorkovnice k dispozici. V případě, že znáte označení odstínu, uveďte ho prosím do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nedoporučujeme vybírat odstín podle ukázek na internetu z důvodu nereálného vykreslení odstínu na monitoru počítače.

Doprava a odběrná místa

Doprava od 8 000 Kč s DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce MAPEI:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

MAPEI, spol. s r.o., Zděbradská 78, 251 01  Říčany - Jažlovice

Morava:

MAPEI, spol. s r.o., Smetanova 192, 779 00  Olomouc

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat