Skelná vata Isover Domo ComfortOdeslat dotaz
Výrobce:Isover
Dostupnost:neznámá
Obsah balení:9,6 m²
Běžná cena:137 Kč s DPH
Vaše cena: 121,00 Kč / m²
bez DPH: 100,00 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 121 Kč s DPH 100 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: na dotaz
Dopravcem: na dotaz

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 30m3 a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Izolační skelná vata Isover Domo Comfort je izolační pás ze skelného vlákna o šířce 1200 se speciálním polepem ze spodní strany. Díky tomuto polepu umožňuje skelná vata Isover Domo Comfort přesnější měření a řezání. Montáž akustické izolace skelné vaty Isover Domo Comfort je příjemnějš a zároveň rychlejší a snadnější. Skelná vata Isover Domo Comfort se vyrábí metodou rozvlákňování taveniny směsi skla a dalších příměsí a přísad. Vytvořená minerální vlákna se v rámci výrobní linky zpracují do finálního tvaru pásu. Vlákna skelné vaty Isover Domo Comfort jsou po celém povrchu hydrofobizována. Tepelnou izolaci je nutné v konstrukci chránit vhodným způsobem (parotěsnící fólie, vhodná ochrana proti usazování prachu u volně ložených izolací, další vrstvy dvojitých konstrukcí).

Skelná vata Isover Domo Comfort a její použití v praxi
Tato velmi oblíbená skelná vata Isover Domo Comfort je nejčastěji používána pro zateplení mezi krokevního prostoru u šikmých střech. Často se u mezikrokevního zateplení volí tloušťka skelné vaty Isover Domo Comfort jako je síla krokve (například 180 mm). Akustická skelná vata Isover Domo Comfort se také používá na zateplení stropu půdy. V tomto případě se skelná vata Isover Domo Comfort rozloží na podklad do předem připraveného dřevěného roštu. U zateplení stropu půdy doporučujeme skladbu skelné vaty Isover Domo Comfort minimálně 240 mm ve dvou vrstvách. Zateplený strop je možno následně zaklopit OSB deskami. Skelná vata Isover Domo Comfort je vhodná i do novostaveb nebo rekonstrukcí, kde je tzv. lehčený strop s následným sádrokartonovým podhledem. Zde je nutné na dřevěné trámy ze spodní obytné části umístit parozábranu a skelnou vatu Isover Domo Comfort pokládat až na ni se shora. Je dobré mezi parozábranou a sádrokartonovým podhledem mít vzduchovou mezeru např. 10 cm. Pro zateplení lehčeného stropu pomocí skelné vaty Isover Domo Comfort doporučujeme skladbu min. 300 mm.
 
Součinitel tepelné vodivosti: 0,039 W/mK
 
Nákup
Produkt skelná vata Isover Domo Comfort dodáváme pouze po ucelených baleních. Pokud Vaše objednávané množství v m2 neodpovídá celému balení, bude Vaše zadané množství automaticky zaokrouhleno směrem nahoru na celá balení.
 
Doprava
Skelná vata Isover Domo Comfort je zavážena od 60m3 zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

Doprava a odběrná místa

Tepelnou izolaci Isover zavážíme po celé ČR. Závoz tepelné izolace Isover až k Vám domů zdarma platí při objednání min. 30m3(metrů kubických). Pro dosažení závozu zdarma můžete kombinovat více tlouštěk (variant) značky Isover. Objednávky pod 30m3 výrobce Isover nezaváží zdarma. Za každý chybějící 1m3 do dopravy zdarma je účtován doplatek 500Kč bez DPH.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

Skelná vata Isover Domo Comfort

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
100 mm 9,6 121 Kč 0 Kč
120 mm 9,6 145 Kč 0 Kč
140 mm 7,5 169 Kč 0 Kč
160 mm 6,6 194 Kč 0 Kč
180 mm 5,7 218 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat