Skelná vata Isover Unirol Profi


Náš
tip


Odeslat dotaz
Výrobce:Isover
Dostupnost:více jak týden
Obsah balení:11,4 m²
Běžná cena:133 Kč s DPH
Vaše cena: 101,00 Kč / m²
bez DPH: 83,47 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 101 Kč s DPH 83 Kč bez DPH
Nakupte více variant


Orientační doba dodání

Osobní odběr: na dotaz
Dopravcem: na dotaz

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 30m3 a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Izolační skelná vata Isover Unirol Profi  je vyrobena ze skelné plsti Isover a má po celém povrchu hydrofobizované vlákna. Izolace skelná vata Isover Unirol Profi je ekologicky a hygienicky nezávadná a odolná vůči plísním, houbám a dřevokaznému hmyzu. Výroba skelné vaty Isover Unirol Profi je založena na metodě rozvlákňování taveniny skla a dalších příměsí a přísad. Vytvořená minerální vlákna se v rámci výrobní linky zpracují do finálního tvaru pásu. Velmi kvalitní skelná vata Isover Unirol Profi má vynikajícími tepelně izolační vlastnosti. Díky tomu doporučujeme používat skelnou vatu Isover Unirol Profi pro maximální zateplení stropu nebo šikmých střech, zejména mezi krokve nebo stropy se sádrokartonovým podhledem.
 
Skelná vata Isover Unirol Profi a její použití v praxi
Tato velmi kvalitní skelná vata Isover Unirol Profi je používána pro zateplení mezi krokevního prostoru u šikmých střech. Často se u mezikrokevního zateplení volí stejná tloušťka skelné vaty Isover Unirol Profi jako je síla krokve (například 180 mm). Tepelně izolační skelná vata Isover Unirol Profi se rovněž používá na zateplení stropu půdy s betonovým nebo jiným pevným základem. V takovém případě se skelná vata Isover Unirol Profi rozloží na podklad do předem připraveného roštu. U zateplení stropu půdy doporučujeme skladbu skelné vaty Isover Unirol Profi min. 200 mm se položením na vazbu pro zamezení úniku tepla. Následně je vhodné použít záklop z OSB desek. Skelná vata Isover Unirol Profi je vhodná i do novostaveb nebo rekonstrukcí, kde je tzv. lehčený strop s následným sádrokartonovým podhledem. Zde je nutné na dřevěné trámy ze spodní obytné části umístit parozábranu a skelnou vatu Isover Domo pokládat až na ni se shora. Je dobré mezi parozábranou a sádrokartonovým podhledem mít vzduchovou mezeru např. 10 cm. Pro zateplení lehčeného stropu pomocí skelné vaty Isover Unirol Profi doporučujeme skladbu min. 260 mm. Rolované pásy skelné vaty Isover Unirol Profi jsou vhodné i pro zateplení nízkoenergetických a pasivních domů.
 
Součinitel tepelné vodivosti: 0,033 W/mK
Rozměr desky: 9000x1200 mm
 
Nákup
Tento produkt skelná vata Isover Unirol Profi dodáváme pouze po ucelených baleních. Pokud Vaše objednávané množství v m2 neodpovídá celému balení, bude Vaše zadané množství automaticky zaokrouhleno směrem nahoru na celá balení. Pokud se jedná o objednávku v objemu menším než 4 palety, může dojít k navýšení ceny cca. o 15% vzhledem k tomu, že zboží nesplňuje podmínky pro traťový závoz. Berte prosím na vědomí, že menší objednávky pod závozové množství jsou řešeny individuálně.
 
Doprava
Skelná vata Isover Unirol Profi je zavážena od 4 palet zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 101 Kč
Původní cena: 133 Kč

Doprava a odběrná místa

Tepelnou izolaci Isover zavážíme po celé ČR. Závoz tepelné izolace Isover až k Vám domů zdarma platí při objednání min. 30m3(metrů kubických). Pro dosažení závozu zdarma můžete kombinovat více tlouštěk (variant) značky Isover. Objednávky pod 30m3 výrobce Isover nezaváží zdarma. Za každý chybějící 1m3 do dopravy zdarma je účtován doplatek 500Kč bez DPH.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

Skelná vata Isover Unirol Profi

Celková cena všech variant: 0 Kč
Vyberte tloušťkuZadejte počet m²Počet m² v baleníCena po slevě s DPH za m²Celková cena s DPH
50 mm 11,4 101 Kč 0 Kč
60 mm 9,6 121 Kč 0 Kč
80 mm 7,2 161 Kč 0 Kč
100 mm 5,4 201 Kč 0 Kč
120 mm 4,8 242 Kč 0 Kč
140 mm 3,96 282 Kč 0 Kč
160 mm 3,48 322 Kč 0 Kč
180 mm 3,12 362 Kč 0 Kč
Celková cena všech variant: 0 KčSpecialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat