EJOT STR H šroub s kovovým vrutemOdeslat dotaz
Výrobce:Ejot
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1210 Kč s DPH
Vaše cena: 987,00 Kč / ks
bez DPH: 815,70 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 987 Kč s DPH 816 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-5 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 5 000 Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Talířová hmoždinka EJOT STR H s kovovým vrutem je vhodná ke kotvení tepelně izolačních desek z bílého nebo šedého polystyrenu a minerální vlny pro dřevěné podklady a plechy do 0,75 mm. Používají se v kombinaci se zátkou STR EPS pro zapuštěnou montáž nebo v kombinaci s malou zátkou do hmoždinky STR U 2G pro povrchovou montáž. Malá zátka pro povrchovou montáž je dodávána v balení s touto hmoždinkou. Talířová hmoždinka EJOT STR H se zátkou ejotherm STR EPS pro homogenní povrchy a rovnoměrné nanesení výztužné vrstvy. Výhodou této hmoždinky je rychlá a snadná montáž bez předvrtání a prachu. Talířovou hmoždinku lze použít jak pro zápustnou montáž, tak i pro povrchovou montáž.

Povrchová montáž Talířové hmoždinky  EJOT STR H s kovovým vrutem:

Talířovou hmoždinku přiložíme k tepelně izolační desce z polystyrenu nebo minerální vaty. Za pomoci šroubu upevníme izolant k podkladu do hloubky min. 30 - 40 mm dle typu podkladu. Po zašroubování vložíme do talířové hmoždinky zátku, která je součástí balení. Abychom předešli nežádoucímu prohnutí tepelné izolace kotvíme izolaci ve všech spojích izolačních desek a jednou až třemi hmoždinkami do plochy desky, vždy v místě naneseného lepidla. Spotřeba hmoždinek na 1m2 je cca 6 - 8 kusů, dle podkladu. U novostavby určíme správnou délku hmoždinky EJOT STR H s kovovým trnem součtem kotevní hloubky a  tloušťky izolantu a 20 mm vrstvy lepidla (např.: na zateplení 100 mm polystyrenem použijeme hmoždinky o délce 160 mm). U rekonstrukcí, kde kotvíme přes již stávající omítku (břízolit, štuková nebo minerální omítka) je nutné připočítat sílu této vrstvy do celkové délky hmoždinky (zpravidla 20-30 mm). Po ukotvení všech talířových hmoždinek zastěrkujeme viditelné talířky a tepelnou izolaci vhodným fasádním lepidlem a následně vytvoříme s vloženou sklotextilní perlinkou výztužnou armovací vrstvu.

Zápustná montáž Talířové hmoždinky EJOT STR H s kovovým vrutem:

Zápustné kotvení fasádní tepelné izolace je způsob kotvení, který odbourává tepelné mosty a eliminuje možné prokreslení kotvících hmoždinek skrz fasádu. Zápustné kotvení je moderní a v poslední době velmi používaný systém montáže talířových hmoždinek. Do tepelné fasádní izolace vyhloubíme pomocí frézky kruhovou výseč o rozměru 65 nebo 70 mm dle typu izolantu. Následně fasádní desku ukotvíme hmoždinkou EJOT STR H s ocelovým trnem, jejíž talířek zůstává po zavrtání zapuštěn cca. 20 mm od vnější části tepelné izolace. Do vzniklého prostoru přiložíme bílou nebo šedou polystyrenovou zátku o průměru 70 mm  či minerální zátku o průměru 70 mm. Po zaklopení hmoždinek zátkami vznikne ideálně rovná plocha, která je připravena na provedení výztužné armovací vrstvy pomocí správného stěrkového tmelu s vloženou sklotextilní síťovinou. Délku kotvících hmoždinek určujeme podobně jako u povrchové montáže s tím rozdílem, že od celkové délky hmoždinky odečteme 20 mm vzhledem k zapuštění hmoždinky.          

Hloubka zašroubování: 30 až 40 mm

Průměr talíře: 60 mm

Průměr vrutu : 6 mm

Nákup

Talířovou hmoždinku EJOT STR H s kovovým vrutem dodáváme pouze po uceleném balení 100ks.
 
Doprava
Talířová hmoždinka  EJOT STR H s kovovým vrutem je expedována po ucelených baleních. Doporučujeme nakoupit kotvící  hmoždinku  EJOT STR H s kovovým vrutem společně s fasádním polystyrenem a dalším potřebným příslušenstvím pro zateplení fasády nebo soklu pro sjednocení závozu a minimalizaci ceny dopravy. V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na infolice 773 687 037.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 987 Kč
Původní cena: 1 210 Kč

Doprava a odběrná místa

Materiál výrobce EJOT. zavážíme včetně ostaního příslušenství od 5 000 Kč bez DPH zdarma po celé ČR.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání. 

Odběrná místa pro výrobce EJOT:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

LIKOV s.r.o., Blanenská 1859, 664 34  Kuřim (okr. Brno-venkov)

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat