Baumit DuoContactOdeslat dotaz
Výrobce:Baumit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:387 Kč / bal, 15,49 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 190,00 Kč / bal
bez DPH: 157,02 Kč / bal
7,60 Kč / kg
bez DPH: 6,28 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 190 Kč s DPH 157 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 5–14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 30 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Průmyslově vyráběná minerální směs Baumit DuoContact na bázi cementu lepicí a stěrková malta pro použití v interiéru i exteriéru, zejména pro lepení tepelně izolačních fasádních desek  EPS 70F  a minerální vaty na podklad, pro provádění armovací a vyrovnávací stěrky s vložením sklotextilní výztužné síťoviny Baumit DuoTex v tepelně izolačním systému Baumit Duo. Výhodou lepícího a stěrkového tmelu je dobrá zpracovatelnost, přídržnost k podkladu a vodoodpudivost.

Použití lepidla Baumit DuoContact v praxi:

Podklad před použitím lepící a stěrkové hmoty DuoContact musí vyhovovat platným normám, musí být pevný, bez uvolňujících se částic, zbavený prachu, zbytků odformovacích prostředků a solných výkvětů. Musí být dostatečně drsný, suchý a rovnoměrně nasákavý. Povrch nesmí být vodoodpudivý. Lepící a stěrkovou hmotu nasypeme do cca 5-6 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá.  Baumit DuoContact nanášíme po celém obvodu fasádních desek a na tři místa uvnitř její plochy. U ideálně rovných podkladů lze nanášet přímo na podklad ručním způsobem ozubenou stěrkou po celé ploše podkladu. Do takto připravené stěrky následně zatlačíme  izolační fasádní desky. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu Baumit DuoTex, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům s přesahem min. 10 cm. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech . Nedoporučuje se přidávat dodatečné přísady, plniva a pojiva.

Zrnitost: 1 mm 
Součinitel tepelné vodivosti (λ): 0,83 W/mK
Faktor difúzního odporu (μ): cca 10

spotřeba: cca 3-4kg/m2 pro lepení, stěrkování EPS-F

cca 3-6 kg/m2 pro lepení MW, stěrkování MW, vyrovnávací vrstvu MW

Nákup
Lepící tmel Baumit DuoContact dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 54 balení (1350 kg) lepidla Baumit DuoContact.
 
Doprava
Lepící tmel Baumit DuoContact zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Baumit DuoContact společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 190 Kč
Původní cena: 387 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 25 000 Kč s DPH.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Baumit:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:   Baumit, spol. s r.o., Průmyslová 1841, 250 01 Brandýs nad Labem

              Baumit, spol. s r.o., Cukrovarská 864, 196 00 Praha 9

Morava: Baumit, spol. s r.o., Areál EDĚ, 735 71  Dětmarovice

              Baumit, spo. s r.o., Brněnská 679, 664 42  Modřice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat