Baumit ProContact lepící a stěrková hmotaOdeslat dotaz
Výrobce:Baumit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:499 Kč / bal, 19,97 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 264,00 Kč / bal
bez DPH: 218,18 Kč / bal
10,56 Kč / kg
bez DPH: 8,73 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 264 Kč s DPH 218 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 5–14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 30 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Vysoce paropropustná lepící a stěrková hmota Baumit ProContact  průmyslově vyrobená suchá minerální směs na bázi cementu pro použití v interiéru i v exteriéru. Určená především k lepení a stěrkování fasádního polystyrenu EPS-F a minerální vaty. Baumit ProContact je rovněž vhodný pro lepení šedého polystyrenu. Na provedení armovací a vyrovnávací stěrky se Baumit ProContact používá v kombinaci s vložením sklotextilní výztužné síťoviny Baumit StarTex v tepelně izolačním systému Baumit. Výhodou lepící a stěrkové hmoty Baumit ProContact je vysoká přídržnost k podkladu, paropropustnost a umožňuje difusi vodních par.

Použití lepidla Baumit ProContact v praxi:

Podklad před použitím lepící a stěrkové hmoty Baumit ProContact musí vyhovovat platným normám, musí být pevný, bez uvolňujících se částic, zbavený prachu, zbytků odformovacích prostředků a solných výkvětů. Musí být dostatečně drsný, suchý a rovnoměrně nasákavý. Povrch nesmí být vodoodpudivý. Lepící a stěrkovou hmotu nasypeme do cca 5-6 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Doporučujeme Baumit ProContact zpracovat do 1-2 hod. po přidání záměsové vody. Baumit ProContact nanášíme po celém obvodu fasádních desek a na tři místa uvnitř její plochy. U ideálně rovných podkladů lze nanášet přímo na podklad ručním způsobem ozubenou stěrkou po celé ploše podkladu a poté dodatečně ozubenou stěrkou vyprofilovat. Do takto připravené stěrky následně zatlačíme  fasádní desky. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu Baumit StarTex, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům s přesahem min. 10 cm. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech. Klade-li se dvojitá výztuž, je nutné nanášet druhou vrstvu armovací stěrky s časovým odstupem min. 24 hod. Nedoporučuje se přidávat dodatečné přísady, plniva a pojiva. Před nanesením povrchové úpravy musí být dodržena technologická přestávka min. 7 dní.

Zrnitost: 0,6 mm 
Součinitel tepelné vodivosti (λ): 0,8 W/mK
Faktor difúzního odporu (μ): cca 18

spotřeba: cca 3-4 kg/m2 pro lepení, stěrkování EPS-F

cca 4-5 kg/m2 pro lepení MW

cca 4-6kg/m2 pro stěrkování MW

cca 3 kg/m2 vyrovnávací vrstva MW

Nákup
Lepící tmel Baumit ProContact dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 54 balení (1350 kg) lepidla Baumit ProContact .
 
Doprava
Lepící tmel Baumit ProContact zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Baumit ProContact společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 


 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 264 Kč
Původní cena: 499 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 25 000 Kč s DPH.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Baumit:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:   Baumit, spol. s r.o., Průmyslová 1841, 250 01 Brandýs nad Labem

              Baumit, spol. s r.o., Cukrovarská 864, 196 00 Praha 9

Morava: Baumit, spol. s r.o., Areál EDĚ, 735 71  Dětmarovice

              Baumit, spo. s r.o., Brněnská 679, 664 42  Modřice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat