Weber therm technik lepící a stěrková hmotaOdeslat dotaz
Výrobce:Weber
Dostupnost:skladem
Běžná cena:914 Kč / bal, 36,54 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 609,00 Kč / bal
bez DPH: 503,31 Kč / bal
24,36 Kč / kg
bez DPH: 20,13 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 609 Kč s DPH 503 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Jednosložková prášková lepící a stěrková hmota Weber therm technik na bázi cementu vyrobena v přírodní šedé barvě. Lepící tmel je určen k lepení izolačních deskových materiálů v interiéru a exteriéru s vhodným typem armovací tkaniny pro vytvoření základní vrstvy na lícní straně tepelně izolačních kompozitních systémů pod finální omítku. Používá se pro lepení izolačních desek z polystyrenu EPS, extrudovaného polystyrenu XPS, na klasické minerální podklady (jádrová omítka, beton) a na dřevotřískové, dřevoštěpkové, cementotřískové a sádrovláknité desky (OSB desky, CETRIS). Povrch dřevoštěpkových desek nesmí být chráněn proti působení vody, nebo vlhkosti úpravou na bázi oleje, vosku nebo parafinu. Lepící tmel Weber therm technik má vynikající zpracovatelnost, vysoké užitné hodnoty, maximálně urychluje práci a je vysoce pružný. Výhodou lepící a stěrkové hmoty Weber therm technik je dlouhá otevřenost při zpracování. Tato stěrková hmota Weber therm technik slouží také k renovaci fasád bez potřeby zateplení. Doporučujeme lepidlo Weber therm technik kombinovat pouze s pentračními nátěry a barevnými strukturovanými omítkami Weber Terranova.

Použití lepidla Weber therm technik v praxi:

Podklad před použitím lepícího tmelu technik musí být pevný, suchý, odmaštěný, čistý, zbavený prachu a nesoudržných vrstev. Mezi nejpoužívanější podklady patří beton, pórobeton a soudržná omítka. Při lepení na netuhé a objemově nestabilní podklady se postupuje dle konkrétních podmínek. U velmi starých a savých podkladů doporučujeme podklad natřít penetračním nátěrem. Penetrační nátěr ředíme dle návodu uvedeného na obalu penetračního nátěru. V případě vyšší savosti podkladu doporučujeme provést dvojitou vrstvu penetračního nátěru. Lepidlo Weber therm technik se smíchá s vodou v kbelíku a rozmíchá míchadlem. Doba míchání je 2-5min. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Při lepení izolačních desek se lepící tmel technik nanáší nejčastěji v nepřerušeném pásu po obvodě desky a ve 3 terčích do plochy izolační desky. Druhý způsob lepení izolačních desek je celoplošné nanesení lepícího tmelu na desku zubovým hladítkem. U izolačních desek z minerálních vláken používáme vždy celoplošné nanesení lepícího tmelu technik. Připravený lepící tmel nanášíme na podklad nerezovým hladítkem.  V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům. Nerovnosti lze srovnat následující den brusným hladítkem. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech . Nedoporučuje se přidávat dodatečné přísady, plniva a pojiva. 

Nákup
Lepící tmel Weber therm technik dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 42 balení (1050 kg) lepidla Weber therm technik.
 
Doprava
Lepící tmel Weber therm technik zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Weber therm technik společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 609 Kč
Původní cena: 914 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 40 000 Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Weber :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

Weber Radiová 3, 102 00  Praha 10

Weber Kozojedy 169, 281 63 Kostelec n. Čer. Lesy

Weber Vážní 953, 500 03  Hradec Králové

Weber Řepná 1078, 460 08  Liberec VI

Weber Borek 290, 370 10  České Budějovice

Morava:

Weber Rovná 4595, 796 01  Prostějov

Weber Bohunická cesta 775/8, 664 48  Moravany u Brna

Weber Varšavská 95, 709 00  Ostrava - Hulváky

Weber Huštěnovice 363, 687 03  Babice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat