Baumit OpenContact lepící a stěrková hmota 25 kgOdeslat dotaz
Výrobce:Baumit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:787 Kč / bal, 31,46 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 558,00 Kč / bal
bez DPH: 461,16 Kč / bal
22,32 Kč / kg
bez DPH: 18,45 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 558 Kč s DPH 461 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 5–14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 30 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Vysoce paropropustná lepicí a stěrková hmota Baumit OpenContact bílé barvy na bázi cementu. Jedná se o difuzně otevřenou, průmyslově vyráběnou minerální směs zkoušená dle ETAG 004 . Baumit OpenContact se používá výhradně do systému Baumit Open a Baumit Open Reflect.  Lepící tmel je určen k lepení  Baumit open fasádních desek a Baumit open fasádních desek reflect s vložením sklotextilní síťoviny Baumit openTex pro vytvoření základní vrstvy na lícní straně tepelně izolačního systému Baumit open. Výhodou lepící a stěrkové hmoty Baumit OpenContact je vysoká přídržnost k podkladu, je vodoodpudivá a snadno zpracovatelná. Baumit OpenContact se nanáší přímo na podklad ručním způsobem nebo strojně stříká po celé ploše podkladu.

Použití lepidla Baumit OpenContact v praxi:

Podklad před použitím lepící a stěrkové hmoty Baumit OpenContact musí vyhovovat platným normám, musí být pevný, bez uvolňujících se částic, zbavený prachu, zbytků odformovacích prostředků a solných výkvětů. Musí být dostatečně drsný, suchý a rovnoměrně nasákavý. Povrch nesmí být vodoodpudivý. Lepící a stěrkovou hmotu nasypeme do cca 6 - 7 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Doba zpracovatelnosti lepícího tmelu Baumit OpenContact je cca 1,5 h. Konzistence již tuhnoucího materiálu nesmí být upravována přidáváním další vody.  Baumit OpenContact nanášíme po celém obvodu fasádních desek a na tři místa uvnitř její plochy. U ideálně rovných podkladů lze nanášet přímo na podklad ručním způsobem ozubenou stěrkou nebo strojně stříkat po celé ploše podkladu a poté dodatečně ozubenou stěrkou vyprofilovat. Do takto připravené stěrky následně zatlačíme Baumit open fasádní desky. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu Baumit openTex, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům s přesahem min. 10 cm. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech . Nedoporučuje se přidávat dodatečné přísady, plniva a pojiva.

Zrnitost: 0,6 mm 
Součinitel tepelné vodivosti (λ): 0,8 W/mK
Faktor difúzního odporu (μ): cca 18

spotřeba: cca 3–4 kg/m2 (lepení), cca 3–4 kg/ m2 (armovací vrstva)

vydatnost: cca 3,5 m2/pytel
 
Nákup
Lepící tmel Baumit OpenContact dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 54 balení (1350 kg) lepidla Baumit OpenContact.
 
Doprava
Lepící tmel Baumit OpenContact zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Baumit OpenContact společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 558 Kč
Původní cena: 787 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 25 000 Kč s DPH.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Baumit:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:   Baumit, spol. s r.o., Průmyslová 1841, 250 01 Brandýs nad Labem

              Baumit, spol. s r.o., Cukrovarská 864, 196 00 Praha 9

Morava: Baumit, spol. s r.o., Areál EDĚ, 735 71  Dětmarovice

              Baumit, spo. s r.o., Brněnská 679, 664 42  Modřice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat