Baumit StarContact a stěrková hmotaOdeslat dotaz
Výrobce:Baumit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:787 Kč / bal, 31,46 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 410,00 Kč / bal
bez DPH: 338,84 Kč / bal
16,40 Kč / kg
bez DPH: 13,55 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 410 Kč s DPH 339 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 5–14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 30 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Paropropustná průmyslově vyráběná suchá minerální směs Baumit StarContact na bázi cementu zkoušená dle ETAG 004. Lepící a stěrkový tmel je vhodný pro použití v exteriéru i interiéru, zejména pro lepení tepelně izolačních desek EPS-F, šedý polystyren i minerální vatu na podklad. Na provedení armovací a vyrovnávací stěrky se Baumit StarContact používá v kombinaci s vložením sklotextilní výztužné síťoviny Baumit StarTex v tepelně izolačních systémech Baumit Star, a rovněž ke stěrkování rovinných únosných omítkových a betonových ploch. Výhodou lepící a stěrkové hmoty Baumit StarContact je vysoká přídržnost k podkladu.

Použití lepidla Baumit StarContact v praxi:

Podklad před použitím lepící a stěrkové hmoty Baumit StarContact musí vyhovovat platným normám, musí být pevný, bez uvolňujících se částic, zbavený prachu, zbytků odformovacích prostředků a solných výkvětů. Musí být dostatečně drsný, suchý a rovnoměrně nasákavý. Povrch nesmí být vodoodpudivý. Lepící a stěrkovou hmotu nasypeme do cca 5-6 l záměsové vody na 25 kg suché směsi a smísíme pomalu běžným mísidlem. Po promíchání je dobré nechat lepidlo cca. 5min. odstát a poté se ještě jednou krátce promíchá. Doporučujeme Baumit StarContact zpracovat do 1,5 hod. po přidání záměsové vody. Konzistence již tuhnoucí směsi nesmí být upravována přidáním další vody. Baumit StarContact nanášíme po celém obvodu fasádních desek a na tři místa uvnitř její plochy. U ideálně rovných podkladů lze nanášet přímo na podklad ručním způsobem ozubenou stěrkou po celé ploše podkladu a poté dodatečně ozubenou stěrkou vyprofilovat. Do takto připravené stěrky následně zatlačíme  fasádní desky. V případě vytváření základní vrstvy vkládáme do předem nanesené vrstvy lepícího tmelu armovací tkaninu Baumit StarTex, kterou vtláčíme dovnitř zahlazením nerezovým hladítkem směrem do středu ke krajům s přesahem min. 10 cm. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod + 5 °C (vzduch i konstrukce), nesmí se rovněž provádět práce na přímém slunci, během silného větru, deště a očekávaných mrazech. Klade-li se dvojitá výztuž, je nutné nanášet druhou vrstvu armovací stěrky s časovým odstupem min. 24 hod. Nedoporučuje se přidávat dodatečné plniva a pojiva, urychlovací či nemrznoucí přísady. Před nanesením povrchové úpravy musí být dodržena technologická přestávka min. 2-3 dny.

Zrnitost: 0,3 mm 
Součinitel tepelné vodivosti (λ): 0,8 W/mK
Faktor difúzního odporu (μ): cca 50

spotřeba: cca 3-4 kg/m2 pro lepení, stěrkování EPS-F

cca 4-5 kg/m2 pro lepení MW

cca 4-6kg/m2 pro stěrkování MW

cca 3 kg/m2 vyrovnávací vrstva MW

Nákup

Lepící tmel Baumit StarContact dodáváme po ucelených 25 kg baleních nebo po celých paletách. Jedna paleta obsahuje 54 balení (1350 kg) lepidla Baumit StarContact.
 
Doprava
Lepící tmel Baumit StarContact zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit Baumit StarContact společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. V případě objednání samostatné palety je účtováno dopravné 800 kč po celé ČR. V případě větší objednávky nad 42 bal. je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 410 Kč
Původní cena: 787 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 25 000 Kč s DPH.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Baumit:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:   Baumit, spol. s r.o., Průmyslová 1841, 250 01 Brandýs nad Labem

              Baumit, spol. s r.o., Cukrovarská 864, 196 00 Praha 9

Morava: Baumit, spol. s r.o., Areál EDĚ, 735 71  Dětmarovice

              Baumit, spo. s r.o., Brněnská 679, 664 42  Modřice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat