OSB deska s rovnou hranouOdeslat dotaz
Výrobce:Kronospan/Kronopol
Dostupnost:do týdne
Běžná cena:123 Kč s DPH
Vaše cena: 108,00 Kč / m²
bez DPH: 89,26 Kč /
Zvolte variantu:
Celková cena: 108 Kč s DPH 89 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: na dotaz
Dopravcem: na dotaz

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 200m² a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Nebroušené OSB desky s rovnou hranou jsou lisovány z dřevních štěpků či hoblin  převážně borového nebo smrkového dřeva. Díky své jednoduché a rychlé montáži jsou OSB desky s rovnou hranou velmi oblíbené pří výstavbě rodinných domů převážně dřevostaveb. OSB desky s rovnou hranou mají široké uplatnění v exteriéru i interiéru. OSB desky s rovnou hranou se nejčastěji používají na stavbách k zabednění otvorů, dočasné oplocení staveb, jako bednění při betonářských pracích, výplně dveří, obložení stěn a stropů, střešních a podlahových konstrukcí a v neposlední řadě jsou vhodné i pro tesařské a truhlářské práce. Výhodou OSB desek je snadná opracovatelnost, vysoká tvarová stabilita, snadná a rychlá montáž, dobrá požární odolnost, odolnost vůči silným větrům, zdravotní nezávadnost, výborná tepelně izolační vlastnost a dlouhá životnost bez nutnosti údržby. OSB desky se dají řezat, vrtat, brousi, mořit, natírat a lakovat stejně jako dřevo. Vzhledem k tomu, že OSB desky lze omítnou můžeme na ně nanést i fasádní omítku. Za použití speciálních lepících a stěkových tmelů je možné na OSB desky obložit obklady. OSB desky dodáváme nebroušené s rovnou hranou.
 
Emisní třída: E1
Stupeň hořlavosti: C1, C2
Rozměr OSB desky s rovnou hranou: 2500 x 1250 mm
1 deska = 3,125m2
Tloušťky desek: 8,10, 12, 15, 18, 22, 25 mm
Typ OSB desky: rovná hrana, nebroušená
 
Aktuální dostupnost:
Vzhledem k nedostatku OSB desek na trhu Vám nejsme schopni garantovat přijetí Vaší objednávky. Doporučujeme zboží poptat prostřednictvím našeho emailu info@centrum-zatepleni.cz. Děkujeme za pochopení.
 
Nákup
OSB desky s rovnou hranou dodáváme na jednotlivé kusy. OSB desky objednávejte v m2. Objednávka bude vždy zaokrouhlena na celé desky.
 
Doprava
OSB desky s rovnou hranou dodáváme po celé ČR. Výše dopravného je individuální a bude účtováno na základě objednaného množství a místa dodání. Cena za dopravu se pohybuje od 500,- Kč bez DPH. Cenu dopravy Vám zjistíme na vyžádání.
 
Odběrná místa pro OSB desky s rovnou hranou:
Bohumín, Hodonín, Karviná, Liberec, Olomouc, Šumperk, Vsetín, České Budějovice, Hradec Králové, Klatovy, Lipník nad Bečvou, Ostrava, Trutnov, Vysoké Mýto, Český Těšín, Humpolec, Kroměříž, Mariánské Lázně, Plzeň, Turnov, Frýdek Místek, Jeseník, Kolín, Nový Jičín, Prostějov, Valašské Meziříčí.
 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 108 Kč
Původní cena: 123 Kč

Doprava a odběrná místa

OSB desky dodáváme po celé ČR. Výše dopravného je individuální a bude účtováno na základě objednaného množství a místa dodání.Cena za dopravu se pohybuje od 500 Kč do 4000 Kč bez DPH.

Seznam odběrných míst: Bohumín, Hodonín, Karviná, Leberec, Olomouc, Šumperk, Vsetín, České Budějovice, Hradec Králové, Klatovy, Lipník nad Bečvou, Ostrava, Trutnov, Vysoké Mýto, Český Těšín, Humpolec, Kroměříž, Mariánské Lázně, Plzeň, Turnov, Frýdek Místek, Jeseník, Kolín, Nový Jičín, Prostějov, Valašské Meziříčí
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat