POZOR ! Aktuálně je pozastaven příjem objednávek na polystyreny výrobců BACHL a ISOVER ! Pro objednání polystyrenu prosím využívejte výrobce STYROTRADE nebo BAUMIT, případně napište svoji poptávku e-mailem. Děkujeme za pochopení.


Perimetr SD plus 200 soklová deskaOdeslat dotaz
Výrobce:Styrotrade
Dostupnost:neznámá
Vaše cena: 261,00 Kč / m²
bez DPH: 215,70 Kč /
196 Kč / ks
bez DPH: 162 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 261 Kč s DPH 216 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 5-14 prac. dnů
Dopravcem: 7–20 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň 15m³ a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Perimetr SD plus 200 soklová deska z grafitového pěnového polystyrenu je vyráběna ze speciální suroviny, jež konečnému výrobku umožňuje nízkou nasákavost (označení v certifikátu WL (T) 5) a vysokou pevnost v tlaku. Soklové desky Perimetr SD plus 200 jsou minimálně nasákavé a proto se nejčastěji používají jako tepelná izolace pro zateplení soklu. Plocha perimetrických desek má rastr pro lepší přídržnost lepícího tmelu. Tepelně izolační soklové desky Perimetr SD plus 200 mají rovnou hranu bez zámku.
 
Čím lepit soklový polystyren Perimetr SD plus 200 a jak ho kotvit ?
K nalepení Perimetru SD plus 200 je zapotřebí použít kvalitní lepící hmoty, které mají vysokou přídržnost. Cenově nejdostupnější lepící hmotou na lepení soklového polystyrenu Perimetr SD plus 200 je Ceresit CT 85. Pro správnou přídržnost Perimetru SD plus 200 se musí použít talířové hmoždinky, které se vybírají podle typu podkladu, do kterého má být izolace kotvena. Nejčastějším typem pro kotvení je hmoždinka TTH, která má nejlepší poměr ceny a kvality. Pro vytvoření armovací vrstvy na soklový polystyren Perimetr SD plus 200 je nutné použít armovací tkaninu a kvalitní stěrkovou hmotu. Pro finální povrchovou úpravu se používá penetrační nátěr a následně mozaiková omítka marmolit, která je nejčastější finální vrstvou pro zateplení soklu Perimetrem SD plus 200.
 
Součinitel tepelné vodivosti: 0,03 W/mK
Rozměr desky: 1250 x 600 mm.
 
Nákup
Tento Perimetr SD plus 200 soklovou desku dodáváme pouze po ucelených baleních a objednávky tohoto produktu příjmáme až od množství 20m3 (metrů krychlových). Pokud Vaše objednávané množství v m2 neodpovídá celému balení, bude Vaše zadané množství automaticky zaokrouhleno směrem nahoru na celá balení.
 
Doprava
Perimetr SD plus 200 soklovou desku zavážíme od 20 m3 zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky se výše dopravného určuje v rozmezí 1200 Kč - 2000 Kč a je také nutná konzultace s výrobcem k vůli vyrobení podlimitního množství. Více informací o dopravném naleznete v záložce doprava a odběrná místa. O přesné ceně dopravy Vás budeme informovat nejpozději do 2 h po obdržení vaší objednávky. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

Doprava a odběrná místa

Polystyren Styrotrade zavážíme po celé ČR. Závoz polystyrenu Styrotrade až k Vám domů zdarma platí při objednání min. 15 m³ (metrů kubických). Pro dosažení závozu zdarma můžete kombinovat více tlouštěk (variant) a typů polystyrenů značky Styrotrade.

V případě menší objednávky je účtováno dopravné:

1 - 5,9m³ doprava 2000 Kč bez DPH

6 - 14,9m³ doprava 1500 Kč bez DPH

nad 15m³ doprava ZDARMA

 

Odběrná místa pro výrobce Styrotrade:

V případě vlastního odběru v odběrných místech je účtován provozní poplatek 200 Kč  bez DPH.

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy: Styrotrade, a.s. Čakovičky 99, 250 64  Mratín

Morava: Styrotrade, a.s. Tř. Hrdinů 1327/59, 795 01  Rýmařov

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat