Umělý kámen Carolina rohovýOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:123 Kč / ks, 0,00 Kč / ks s DPH
Vaše cena: 97,00 Kč / ks
bez DPH: 80,17 Kč / ks
0,00 Kč / ks
bez DPH: 0,00 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 97 Kč s DPH 80 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Kvalitní umělý kámen rohový Carolina s pestrou barevnou kombinací tmavě hnědé, červené, oranžové a místy žluté. Vzhledově rohový obklad Carolina působí nepřehlédnutelně, syté barvy přidávají tomuto obkladu jedinečnost. Rohový obklad Carolina je tvořen příčně lámanými kusy kamene, které vytvoří výsledný efekt a skryjí přechody mezi jednotlivými kameny v oblasti vnějšího rohu. Použitím nejkvalitnějších surovin a striktním dodržováním technologií výroby je u rohového kamene Carolina dosaženo barevné stálosti na několik desítek let. Umělý rohový kámen Carolina je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého rohového kamene Carolina je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý rohový kámen Carolina nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého rohového kamene Carolina musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého rohového kamene Carolina na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého rohového kamene Carolina v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého rohového kamene Carolina očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého rohového kamene Carolina používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého rohového kamene Carolina v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého rohového kamene Carolina naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý rohový kámen Carolina doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého rohového kamene Carolina bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Vnější rozměry:
200 x v. 100 x 100 mm

Vnitřní rozměry:
165 x v. 65 x 100 mm
tloušťka 20-35 mm

Spotřeba:
Na obložení jednoho běžného metru potřebujete 10ks rohového obkladu.

Doprava:

Umělý rohový kámen Carolina závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého rohového kamene Carolina Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 97 Kč
Původní cena: 123 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat