Umělý kámen BremenOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:774 Kč / , 387 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 697,00 Kč / m²
bez DPH: 576,03 Kč /
349 Kč / bal.
bez DPH: 288 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 697 Kč s DPH 576 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Moderní umělý kámen Bremen vyroben na bázi probarveného betonu s propracovanou strukturou v světle šedé barvě. Modulová skladba obkladu Bremen je zárukou snadné a rychle montáže. Přírodní vzhled obkladu dodává kombinace jemné a hrubé struktury umělého kamene.  Kámen je vyroben prvotřídní technologií v tloušťce 2,5cm. Umělý kámen Bremen lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších povrchů. Umělý kámen je vhodný pro použití na novostavby i k rekonstrukcím stávajících budov. Umělý kámen Bremen lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Bremen nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Bremen je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Umělý kámen je vyroben z vysoce odolného materiálu, který nevyžaduje dodatečné ochranné vrstvy a náročnou údržbu.  Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého kamene Bremen je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Bremen nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Bremen musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Bremen na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Bremen v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Bremen očištěný povrch napenetrujte např. penetračním nátěrem SCHÖNOX KH. Pro lepení umělého kamene Bremen používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Bremen v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Bremen naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Bremen doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Bremen   bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Technické parametry produktu:

430 mm x 116 mm
215 mm x 116 mm
tloušťka: 15-25 mm
* - přípustný rozdíl +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Bremen závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Bremen Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 697 Kč
Původní cena: 774 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., Chrásťany 140, 252 19  Rudná u Prahy.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat