Umělý kámen Cihla světle šedáOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:10,89 Kč s DPH
Vaše cena: 10,00 Kč / ks
bez DPH: 8,26 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 10 Kč s DPH 8 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Exkluzivní umělý kámen Cihla světle šedá imitující přírodní materiál v odstínu světlé šedi. Obklad je bezchybnou imitací staré české cihly. Umělý kámen Cihla světle šedá vyniká svou jednoduchostí, tvarem i barvou ale především malou pořizovací cenou, malou tloušťkou 1,5 cm, délkou 28 cm, zachováním autentického cihlového vzhledu, jednoduchou aplikací a hlavně nízkou hmotností. I při této tloušťce je povrch obkladu velmi výrazný  a strukturovaný. Použitím umělého kamene Cihla světle šedá v interiéru docílíme velmi stylového vzhledu pozadí a originální a jedinečnou dekoraci fasády či soklu, podezdívek, plotů a dalších zahradních povrchů. Obklad Cihla světle šedá působí luxusním efektem na každém místě. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen světle šedá nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Cihla světle šedá je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a pelnou izolaci. Umělý kámen je vyroben z vysoce odolného materiálu, který nevyžaduje dodatečné ochranné vrstvy. Umělý kámen Cihla světle šedá má velmi dlouhou životnost v řádech několika desítek let. Výrobce se řadí již dlouhá léta mezi špičku v oblasti výroby umělého kamene a to nejenom u nás, ale také v evropě i ve světě. Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Podklad pro lepení umělého kamene Cihla světle šedá musí být vyzrálý, rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. U montáže obkladu Cihla světle šedá na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu doporučujeme aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Je důležité použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Před montáží obkladu Cihla světle šedá očištěný povrch napenetrujte penetračním nátěrem SCHONOX KH ve vhodném poměru podle pokynů výrobce. Obkladový pásek lepíme v exteriéru při teplotě +5 C° až +25 C° a na obkládané plochy by nemělo pršet. Na montáž obkladu Cihla světle šedá použijte flexibilní vodovzdorné a mrazuvzdorné lepidlo určené k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér. Na připravený podklad naneste lepidlo. Doporučujeme nanést i tenkou vrstvu lepidla na zadní stranu obkladu  Cihla světle šedá. Je důležité, aby spojení obkladového pásku  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou. Obklad Cihla světle šedá spárujeme mrazuvzdornou spárovací hmotou určenou pro spárování okladových pásků spárovací maltou třídy CG2. Před spárováním  obkladu Cihla světle šedá musíme počkat, až lepicí tmel zcela ztuhne. Před spárováním obkladu Cihla světle šedá zbavte spáry nečistot, prachu a nadměrného lepidla dokud je lepidlo čerstvé. Spáry obkladu Cihla světle šedá dobře vyplňte hmotou. Při spárování obkladu Cihla světle šedá použijte vhodné hladítko nebo pryžovou stěrku a ujistěte se, zda jsou spáry dokonale vyplněny a zda na nich nejsou žádné nerovnosti. Z povrchu odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu dokud je ještě čerstvá. Po zatuhnutí spárovací hmoty cca 20 minutách, odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu vlhkou houbou z tvrdé celulózy. Houbu často vlhčete a vymívejte. Pro odstranění ztuhlé hmoty z obkladu Cihla světle šedá použijte navlhčenou čisticí houbu nebo kotoučový čisticí stroj se speciálními plstěnými kotouči. Pokud se čištění provede příliš brzy může dojít k částečnému vymytí spár a může vzniknout jiné zabarvení. Naopak při čistění příliš ztuhlé spárovací hmoty, musí být povrch vyčištěn mechanicky, přičemž může dojít k poškození povrchu. U hladkých typů obkladu Cihla světle šedá je možné provést klasické spárování natažením materiálu. V tomto případě není potřeba zahlazovat ve spáře lepící tmel.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Technické parametry produktu:

Délka: 28,0 - 28,5 cm
Šířka:  6,0 - 6,5 cm
Tloušťka: 1,0 – 1,5 cm
Váha balení: 15,5 kg

Standardní balení: kartonová krabice 32 Ks

Při montáže 1 m2 se švy 12 mm je zapotřebí 45 kusů.

Doprava:

Umělý kámen Cihla světle šedá závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Cihla světle šedá Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 10 Kč
Původní cena: 11 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat