Umělý kámen HAND BRICK bílýOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Vaše cena: 10,00 Kč / ks
bez DPH: 8,26 Kč / ks
0,00 Kč / ks
bez DPH: 0,00 Kč / ks
Zvolte variantu:
Celková cena: 10 Kč s DPH 8 Kč bez DPH
ks


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Originální  umělý kámen HAND BRICK bílý vyroben z kvalitního odlehčeného betonu a kamenité drti. Výhradně z přírodních a zdravotně nezávadných materiálů v bílém odstínu. Obklad HAND BRICK bílý je vyráběný v kratším formátu o délce 21 cm a tloušťce 1 cm. I při tomto formátu a tloušťce je obklad výrazně strukturovaný. Obklad dokonale imituje ručně vyráběné cihly. Při správném použití umělého kamene HAND BRICK bílý dosáhneme věrného vzhledu skutečné cihlové zdi. Umělý kámen HAND BRICK bílý vyniká svou jednoduchostí, tvarem i barvou ale především malou pořizovací cenou, malou tloušťkou, délkou, zachováním autentického cihlového vzhledu, jednoduchou aplikací a hlavně nízkou hmotností. Obklad se hodí do interiéru pro vytvoření dekorativního pozadí a neméně vynikne také jako fasádní obložení fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších zahradních povrchů. Částečná dekorace fasády obkladem HAND BRICK bílý dokonale změní dům. Vypadá originálně a jedinečně.  Obklad odolává extrémním vlivům počasí, je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Umělý kámen je vyroben z vysoce odolného materiálu, který nevyžaduje dodatečné ochranné vrstvy.  Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen HAND BRICK bílý nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Výrobce se řadí již dlouhá léta mezi špičku v oblasti výroby umělého kamene a to nejenom u nás, ale také v Evropě i ve světě. Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.    

Podklad pro lepení umělého kamene HAND BRICK bílý musí být vyzrálý, rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. U montáže obkladu HAND BRICK bílý na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu doporučujeme aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Je důležité použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Před montáží obkladu HAND BRICK bílý očištěný povrch napenetrujte penetračním nátěrem SCHONOX KH ve vhodném poměru podle pokynů výrobce. Obkladový pásek lepíme v exteriéru při teplotě +5 C° až +25 C° a na obkládané plochy by nemělo pršet. Na montáž obkladu HAND BRICK bílý použijte flexibilní vodovzdorné a mrazuvzdorné lepidlo určené k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér. Na připravený podklad naneste lepidlo. Doporučujeme nanést i tenkou vrstvu lepidla na zadní stranu obkladu  HAND BRICK bílý. Je důležité, aby spojení obkladového pásku  bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou. Obklad HAND BRICK bílý spárujeme mrazuvzdornou spárovací hmotou určenou pro spárování okladových pásků spárovací maltou třídy CG2. Před spárováním  obkladu HAND BRICK bílý musíme počkat, až lepicí tmel zcela ztuhne. Před spárováním obkladu HAND BRICK bílý zbavte spáry nečistot, prachu a nadměrného lepidla dokud je lepidlo čerstvé. Spáry obkladu HAND BRICK bílý dobře vyplňte hmotou. Při spárování obkladu HAND BRICK bílý použijte vhodné hladítko nebo pryžovou stěrku a ujistěte se, zda jsou spáry dokonale vyplněny a zda na nich nejsou žádné nerovnosti. Z povrchu odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu dokud je ještě čerstvá. Po zatuhnutí spárovací hmoty cca 20 minutách, odstraňte nadbytečnou spárovací hmotu vlhkou houbou z tvrdé celulózy. Houbu často vlhčete a vymívejte. Pro odstranění ztuhlé hmoty z obkladu HAND BRICK bílý použijte navlhčenou čisticí houbu nebo kotoučový čisticí stroj se speciálními plstěnými kotouči. Pokud se čištění provede příliš brzy může dojít k částečnému vymytí spár a může vzniknout jiné zabarvení. Naopak při čistění příliš ztuhlé spárovací hmoty, musí být povrch vyčištěn mechanicky, přičemž může dojít k poškození povrchu. U hladkých typů obkladu HAND BRICK bílý je možné provést klasické spárování natažením materiálu. V tomto případě není potřeba zahlazovat ve spáře lepící tmel.

UPOZORNĚNÍ: Barevnost náhledu je ovlivněna kalibrací Vašeho monitoru a je pouze orientační.

Technické parametry produktu:

Délka: 21 cm
Šířka:  6,0 - 6,5 cm
Tloušťka: 1 cm
Váha balení: 15,5 kg

Standardní balení: kartonová krabice 44 Ks

Při montáže 1 m2 se spárou 12 mm je zapotřebí 63 kusů.

Doprava:

Umělý kámen HAND BRICK bílý závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene HAND BRICK bílý Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 10 Kč
Původní cena: 8 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat