Umělý kámen MaggieOdeslat dotaz
Výrobce:DominArt
Dostupnost:skladem
Běžná cena:1207 Kč / , 604 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 1 172,00 Kč / m²
bez DPH: 968,60 Kč /
586 Kč / bal.
bez DPH: 484 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 1172 Kč s DPH 969 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 25 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Umělý kámen Maggie s propracovanou strukturou imitace štípané břidlice. Obklad Maggie je laděn do železité barvy. Umělý kámen Maggie lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších povechů. Umělý kámen Maggie lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Maggie nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Vzhledově je umělý kámen Maggie  k nerozeznání od přírodního kamene. Umělý kámen Maggie je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Maggie je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Maggie nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Maggie musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Maggie na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Maggie v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Maggie očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Maggie používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Maggie v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Maggie naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Maggie doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Maggie bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměr obkladu Maggie: 510x120 mm

Tloušťka: 25 až 40 mm

Balení obsahuje: 0,5m2

Doprava:

Umělý kámen Maggie závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Maggie Vás budeme informovat o ceně dopravy.

 

 

 

 

 

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce DominArt zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma od 25 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce DominArt :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

DOMINART, spo. s r.o.,  Rudíkov 218, 675 05  Rudíkov

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat