Umělý kámen NevadaOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:908 Kč / , 454 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 817,00 Kč / m²
bez DPH: 675,21 Kč /
409 Kč / bal.
bez DPH: 338 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 817 Kč s DPH 675 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Kvalitní umělý kámen  Nevada se zajímavou kombinací pastelové hnědé a šedé barvy. Umělý kámen Nevada působí velice moderně a svěže. Doporučujeme použít umělý kámen Nevada v kombinaci s kovovými či skleněnými doplňky moderních interiérů. Vzhledově je umělý kámen Nevada  k nerozeznání od přírodního kamene a jistě při realizaci ohromí svým přírodním vzhledem. Umělý kámen Nevada lze využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, krbů, tak v exteriérech na obklad fasády, soklu, podezdívek, plotů a dalších povrchů. Umělý kámen Nevada lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií umělý kámen Nevada nevyžaduje náročnou údržbu a zachová si atraktivní vzhled po dlouhá léta. Umělý kámen Nevada je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci.

Montáž umělého kamene Nevada je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Nevada nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Nevada musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Nevada na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Nevada v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Nevada očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Nevada používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Nevada v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Nevada naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Nevada doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Nevada bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměry obkladových prvků:

500 × 200 mm*
500 × 100 mm*
200 × 95 mm*
95 × 95 mm*
Tloušťka obkladu:20 – 35 mm
* - přípustný rozdíl +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Nevada závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Nevada Vás budeme informovat o ceně dopravy.

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 817 Kč
Původní cena: 908 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat