Umělý kámen Shale bílýOdeslat dotaz
Výrobce:Magicrete
Dostupnost:skladem
Běžná cena:835 Kč / , 417 Kč / bal. s DPH
Vaše cena: 751,00 Kč / m²
bez DPH: 620,66 Kč /
376 Kč / bal.
bez DPH: 310 Kč / bal.
Zvolte variantu:
Celková cena: 751 Kč s DPH 621 Kč bez DPH


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1-3 prac. dny
Dopravcem: 2-7 prac. dny

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Umělý kámen Shale bílý je precizní imitace štípané břidlice v žlutém barevném provedení. Díky výrazné struktuře lze  umělý kámen využít jak v interiérech na obklad stěn, koupelen, tak v exteriérech na obklad fasády či soklu. Umělý kámen Shale bílý lze za určitých podmínek namontovat na jakýkoliv nosný podklad - cihlové, betonové, kamenné zdivo atd. Díky využití nejkvalitnějších materiálů a moderních technologií se umělý kámen Shale bílý vyznačuje stálou barevností na několik desítek let. Umělý kámen Shale bílý je vzhledově téměř identický s mnohem dražším přírodním obkladovým kamenem. Umělý kámen Shale bílý je mrazuvzdorný a lze díky němu realizovat dodatečnou zvukovou a tepelnou izolaci. Na lepení umělého kamene doporučujeme používat lepidla určená k lepení umělého kamene např. SCHÖNOX CFK interiér a SCHÖNOX SFK exteriér.

Montáž umělého kamene Shale bílý je velmi snadná. Díky skladbě z pravidelných modulů umělý kámen Shale bílý nevyžaduje spárování mezi jednotlivými kusy umělých kamenů. Podklad pro lepení umělého kamene Shale bílý musí být rovný, pevný, suchý, čistý (bez pozůstatku barvy, tapet apod.), nezaprášený, bez odpadajících částic. V případě montáže umělého kamene Shale bílý na kontaktní zateplovací systém polystyren či vatu, je zapotřebí použít ke kotvení izolantu (polysteren, vata) dvojnásobný počet talířových hmoždinek s ocelovým trnem. Doporučujeme také aplikovat dvojnásobnou vrstvu perlinky. Při lepení umělého kamene Shale bílý v exteriéru nesmí na obkládané plochy pršet, teplota vzduchu, obkladu a podkladu se musí pohybovat mezi +5 C° až +25 C°. Před montáží umělého kamene Shale bílý očištěný povrch napenetrujte. Pro lepení umělého kamene Shale bílý používejte vždy lepidla určená k lepení obkladů. U montáže umělého kamene Shale bílý v exteriérech používejte pouze mrazuvzdorné flexibilní lepidlo k lepení obkladů. Při montáži umělého kamene Shale bílý naneste na připravený podklad lepidlo. Na umělý kámen Shale bílý doporučujeme nanést také tenkou vrstvu na zadní stranu. Je důležité, aby spojení umělého kamene Shale bílý bylo opravdu těsné s obkládanou stěnou či fasádou.

Rozměry obkladových prvků z umělého kamene

500 × 200 mm*
500 × 100 mm*
200 × 95 mm*
95 × 95 mm*

Síla materiálu 20 – 35 mm

- přípustný rozdíl jednotlivých tabulí +/-5 mm, balení již obsahuje vhodnou kombinaci rozměrů

Doprava:

Umělý kámen Shale bílý závážíme po celé ČR. Dle Vámi objednaného množství umělého kamene Shale bílý Vás budeme informovat o ceně dopravy. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 751 Kč
Původní cena: 835 Kč

Doprava a odběrná místa

Výrobky výrobce Magicrete zavážíme po celé ČR. Doprava zdarma při objednávce nad 40 000 Kč včetně DPH.

Dopravu účtujeme individuálně dle objemu zakázky a místa dodání.

 

Odběrná místa pro výrobce Magicrete :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Magicrete s.r.o., M. Horákové 604, 272 01 Kladno.

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz

 

 

 

 
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat