Akrylátová omítka Weber pas akrylátOdeslat dotaz
Výrobce:Weber
Dostupnost:skladem
Běžná cena:2287 Kč / bal, 91,48 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 1 398,00 Kč / bal
bez DPH: 1 155,37 Kč / bal
55,92 Kč / kg
bez DPH: 46,21 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1398 Kč s DPH 1155 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 3–10 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 40 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Fasádní omítka Weber pas akrylát vhodná k ztvárnění barevné povrchové úpravy na jádrové omítce nebo kontaktním zateplovacím systému  z tepelně izolačních fasádních desek EPS 70F. Fasádní omítka Weber pas akrylát se používá k ochraně stavby a jejímu barevnému a strukturálnímu ztvárnění při vytváření nových fasád, jejich rekonstrukcích, modernizacích a renovacích. Omítka je vhodná pro použití jak exteriéru tak i v interiéru. Nevýhodou fasádní omítky Weber pas akrylát je malá odolnost proti řasám, mechům a lišejníkům.  V rizikových oblastech s vyšším výskytem řas a plísní doporučujeme použít přísadu ochranného protiplísňového prostředku V002, který na požádání přidáme při výrobě do omítky. Omítku Weber pas akrylát nedoporučujeme pro konečnou úpravu zateplovacího systému z fasádní vaty. Důležitými složkami fasádní omítky Weber pas akrylát jsou vápencové plnivo odpovídající zrnitosti, vysoce hodnotné pigmenty a organické pojivo. Při použití fasádní omítky Weber pas akrylát na vnější tepelně izolační kompozitní systémy, zvláště na osluněné plochy, doporučujeme pouze odstíny s koeficientem HBW minimálně 25. Omitku zrnitosti 1mm doporučujeme použivat pouze na male plochy jako jsou ostěni, šambrany apod. Přechody struktur fasádní omítky Weber pas akrylát a barev v jedné ploše je možno vytvářet pomocí pásky. Probarvování fasádní omítky Weber pas akrylát si můžete zvolit dle odstínů vzorkovnice Weber. Doporučujeme akrylátovou omítku Weber pas akrylát kombinovat s penetračním nátěrem Weber.pas podklad UNI ve stejném odstínu jako je omítka.

Použití akrylátové omítky Weber pas akrylát v praxi:

Podklad před použitím fasádní omítky Weber pas akrylát musí být suchý, nosný, čistý, bez mastnoty a prachu. Podkladní omítky musí být vyzrálé (nové minimálně 5 dnů). U starých podkladů je třeba odstranit uvolněné a odlupující se části omítky a nesoudržných zbytků starých nátěrů. Vysprávky podkladu je nutné nechat úplně vyzrát, dbát na to, aby měly stejnou strukturu jako okolní plocha. Před nanesením akrylátové omítky Weber pas akrylát podklad nejdříve napenetrujte penetračním nátěrem Weber.pas podklad UNI ve stejném odstínu jako je omítka a nechte 24 hodin vyzrát. Akrylátovou omítku Weber pas akrylát před použitím rozmíchejte vřetenovým míchadlem. Omítka je připravena k aplikaci. V případě potřeby lze omítku (30kg) naředit 0,3 litru čisté vody. Omítku nanášejte nerezovým hladítkem v rovnoměrné vrstvě a po částečném zavadnutí strukturujte dle typu omítky tak, aby vznikla rovnoměrná struktůra. Strukturální akrylátovou omítku Weber pas akrylát nanášejte naráz v celé ploše a bez přestávek, aby nevznikly viditelné spoje. Omítka je po 4 hodinách schnutí nelepivá a po 8 hodinách suchá. Dobu schnutí omítky Weber pas akrylát ovlivňují atmosférické podmínky. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C a nad +30°C. Nedoporučujeme dodatečné přidávání plniva, pojiva a přísad. Čerstvé omítky chraňte před přímým deštěm 48 hodin. Neaplikujte za silného větru a na plochách osvícených přímým slunečním svitem. Zabraňte styku s pokožkou a očima. Používejte ochranný oděv a ochranné rukavice.

Nákup

Fasádní omítku Weber pas akrylát dodáváme po ucelených baleních. Jedno balení obsahuje 30 kg akrylátové omítky.

Doprava
Fasádní omítku Weber pas akrylát zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit omítku Weber pas akrylát společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. Při objednávce od 35 000,- Kč bez DPH je dopravné zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.

 

Balení obsahuje 25kg. Vzorkovník probarvených omítek Weber ke stažení zde.

Spotřeba a vydatnost:


1,0mm zrnitá

spotřeba 1,5kg/m2

vydatnost 20m2/bal


1,5mm zrnitá

spotřeba 2,5kg/m2

vydatnost 12m2/bal


2,0mm zrnitá

spotřeba 3,3kg/m2

vydatnost 9,09m2/bal


2,0mm rýhovaná

spotřeba 2,7kg/m2

vydatnost 11,11m2/bal


3,0mm rýhovaná

spotřeba 3,7kg/m2

vydatnost 8,11m2/bal


Zboží vyžaduje výběr odstínu - vzorkovních  probarvených omítek Weber ke stažení zde

Barevnou vzorkovnici  zašleme na vyžádání přímo na Vaši adresu nebo sdělíme nejbližší místo, kde je vzorkovnice k dispozici. V případě, že znáte označení odstínu, uveďte ho prosím do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nedoporučujeme vybírat odstín podle ukázek na internetu z důvodu nereálného vykreslení odstínu na monitoru počítače.

 

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 398 Kč
Původní cena: 2 287 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 40 000 Kč bez DPH zdarma.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Weber :

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:

Weber Radiová 3, 102 00  Praha 10

Weber Kozojedy 169, 281 63 Kostelec n. Čer. Lesy

Weber Vážní 953, 500 03  Hradec Králové

Weber Řepná 1078, 460 08  Liberec VI

Weber Borek 290, 370 10  České Budějovice

Morava:

Weber Rovná 4595, 796 01  Prostějov

Weber Bohunická cesta 775/8, 664 48  Moravany u Brna

Weber Varšavská 95, 709 00  Ostrava - Hulváky

Weber Huštěnovice 363, 687 03  Babice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat