Baumit GranoporTop akrylátová omítkaOdeslat dotaz
Výrobce:Baumit
Dostupnost:skladem
Běžná cena:2481 Kč / bal, 99,22 Kč / kg s DPH
Vaše cena: 1 331,00 Kč / bal
bez DPH: 1 100,00 Kč / bal
53,24 Kč / kg
bez DPH: 44,00 Kč / kg
Zvolte variantu:
Celková cena: 1331 Kč s DPH 1100 Kč bez DPH
bal


Orientační doba dodání

Osobní odběr: 1–3 prac. dny
Dopravcem: 5–14 prac. dnů

Doprava zdarma

Objednejte alespoň za 30 000Kč a zboží vám
dovezeme zdarma. Ostatní podmínky dopravy.


Ke zboží dále doporučujeme přikoupit

Jednosložková Baumit GranoporTop průmyslově vyráběná pastovitá tenkovrstvá omítka. Omítka je vyráběná v škrábané a rýhované struktuře.  Fasádní omítka Baumit GranoporTop je složena z organického pojiva, minerálního plniva, pigmentu, vody a přísady. Baumit GranoporTop je univerzálně použitelná omítka pro zateplovací systémy Baumit  z tepelně izolačních fasádních desek z bílého nebo šedého polystyrenu či minerální vlny. Lze ji použít na  původní i nové minerální omítky, stěrky nebo beton.  Baumit GranoporTop nedoporučujeme používat na materiály na bázi plastů, pryskyřic, dřeva a kovů, lakové a olejové vrstvy, klihové nátěry, vápenné omítky nebo vápenné nátěry. Omítka Baumit GranoporTop je odolná vůči povětrnostním vlivům, vodoodpudivá, paropropustná, omyvatelná, velmi dobře obarvitelná, mechanicky vysoce odolná a snadno zpracovatelná. Doporučujeme  omítku Baumit GranoporTop kombinovat s materiály značky Baumit. Omítku skladujte v suchu, chladnu, bez mrazu a v uzavřeném balení 12 měsíců. Omítka Baumit GranopoTop je dodávána se základní protiplísňovou ochranou s preventivním a odkladným účinkem proti napadení fasády houbami, řasami nebo plísněmi.

Použití omítky Baumit GranoporTop v praxi:

Podklad před použitím fasádní omítky Baumit GranoporTop musí vyhovovat platným normám. Povrch musí být pevný, bez uvolňujících se částic, zbavený prachu, nátěru, zbytků odformovacích prostřeků a solných výkvětů. Povrch musí být zároveň dostatečně drsný, suchý, rovnoměrně nasákavý a  nesmí být vodoodpudivý. Křídující či lehce pískující povrch zpevníme, výkvěty a solné povlaky mechanicky odstraníme, zbytky odformovacího oleje na betonu odstraníme pomocí horké páry nebo odstraňovače olejů. Znečištěné povrchy očistíme, poškozené, popraskané plochy vystěrkujeme pomocí vhodné stěrkové hmoty např. Baumit StarContact v kombinaci s výztužnou sklotextilní síťovinou Baumit StarTex. Všechny minerální podklady je nutné předem natřít penetračním nátěrem Baumit UniPrimer ve stejném odstínu jako je omítka a poté dodržet technologickou přestávku min. 24 hodin. Omítku Baumit GranoporTop před použitím rozmíchejte vřetenovým míchadlem. Omítka je připravena k aplikaci. Případnou úpravu konzistence je možné provést cca 2 dcl vody na 30 kg Baumit GranoporTop. Omítku nanášejte nerezovým hladítkem v rovnoměrné vrstvě a po částečném zavadnutí strukturujte dle typu omítky tak, aby vznikla rovnoměrná struktůra. Omítku Baumit GranoporTop nanášejte naráz v celé ploše a bez přestávek, aby nevznikly viditelné spoje. Do omítky nepřimíchávejte žádné jiné materiály.  Dobu schnutí omítky  ovlivňují atmosférické podmínky. Práce spojené s aplikací se nesmí provádět pod +5°C a nad +30°C. Čerstvé omítky chraňte před přímým deštěm 48 hodin. Neaplikujte za silného větru a na plochách osvícených přímým slunečním svitem.

Technické údaje:

Zrnitost: 1,5/2,0/3,0 mm

Objemová hmotnost v čerstvé stavu: cca 1,8kg/m3

Součinitel tepelné vodovosti: cca 0,70 W/mK

Faktor difúzního odporu: cca 110-140

Přídržnost: >0,3 MPa

Nákup

Fasádní omítku Baumit GranoporTop dodáváme po ucelených baleních. Jedno balení obsahuje 25 kg omítky. Jedna paleta obsahuje 24 ks omítky o váze 600 kg.

Doprava
Fasádní mítku Baumit GranoporTop zavážíme i po jednotlivých baleních. Doporučujeme nakoupit omítku Baumit GranoporTop společně s fasádním polystyrenem nebo jiným fasádním příslušenstvím pro jednotnou dopravu a tím i menší cenu za dopravné. Při objednávce nad 25 000,- Kč bez DPH je dopravné zdarma po celé ČR. V případě menší objednávky je dopravné počítáno individuálně podle místa dodání. V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037.
 

Spotřeba a vydatnost:


1,5mm škrábaná

spotřeba 2,5kg/m2

vydatnost 10m2/bal


2,0mm škrábaná

spotřeba 2,9kg/m2

vydatnost 8,62m2/bal


3,0mm škrábaná

spotřeba 3,9kg/m2

vydatnost 6,41m2/bal


2,0mm rýhovaná

spotřeba 2,8kg/m2

vydatnost 8,92m2/bal


3,0mm rýhovaná

spotřeba 3,9kg/m2

vydatnost 6,41m2/bal


Zboží vyžaduje výběr odstínu

Barevnou vzorkovnici  zašleme na vyžádání přímo na Vaši adresu nebo sdělíme nejbližší místo, kde je vzorkovnice k dispozici. V případě, že znáte označení odstínu, uveďte ho prosím do poznámky před odesláním Vaší objednávky. Nedoporučujeme vybírat odstín podle ukázek na internetu z důvodu nereálného vykreslení odstínu na monitoru počítače.

 

 

%MCEPASTEBIN%

Historie cen

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 1 331 Kč
Původní cena: 2 481 Kč

Doprava a odběrná místa

Doprava od 25 000 Kč s DPH.

V případě menší objednávky se výše dopravného určuje na základě místa dodání a kombinace dalších objednaných produktů.

 

Odběrná místa pro výrobce Baumit:

Pro výdej zboží je nutné vygenerovat nové číslo zakázky, které Vám sdělíme po uhrazení vystavené faktury.

Čechy:   Baumit, spol. s r.o., Průmyslová 1841, 250 01 Brandýs nad Labem

              Baumit, spol. s r.o., Cukrovarská 864, 196 00 Praha 9

Morava: Baumit, spol. s r.o., Areál EDĚ, 735 71  Dětmarovice

              Baumit, spo. s r.o., Brněnská 679, 664 42  Modřice

 

V případě nejasností volejte naši infolinku 773 687 037 nebo napište na email: info@centrum-zatepleni.cz
Specialista na zateplení

Nabízíme fasádní polystyren, materiál na zateplení fasády i realizaci. Bezkonkurenční ceny zateplení a fasádní polystyren.


Můžete nám důvěřovat